Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak-Korea tényleg ennyire...

Észak-Korea tényleg ennyire gáz állam?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom eldönteni, hogy a második videón ezek most bőgnek, röhögnek vagy pogóznak?

Ha bőgnek miért nem könnyes egyiknek sem a szeme?

Szerintem ez egy hatalmas színjáték...

Én népünnepélyt rendeznék ha egy ekkora zsarnok kinyiffanna. De ha meg színjáték akkor eléggé el van rontva mert gyengeséget mutat. Én azt sugároznám a világnak, hogy kemények vagyunk, fel fogunk tudni állni a kedves csávó halála után, könnyeinket lenyeljük és megyünk tovább stb stb...


2011. dec. 28. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

"Nem tudom eldönteni, hogy a második videón ezek most bőgnek, röhögnek vagy pogóznak?"


Kiadták nekik parancsba, hogy sírjanak, és jajveszékeljenek, de csapnivalóan gyenge színészek :)

2011. dec. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 asmosys ***** válasza:
67%
Elég gáz állam, de sajnos, ez nem színjáték. Ehhez persze ismerni kell, hogy ott milyen körülmények közt élnek az emberek. Egy átlagember nem hogy a távoli országokról nem tud semmit, de a szomszéd városba se mehet útlevél/engedély nélkül. Arról tud, azt ismeri, amit a hatalom megmutat.
2011. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Antimod ***** válasza:
87%

Ilyen gáz. Láttam egy dokumentumfilmet, ahol egy szemész engedélyt kért, hogy gyógyíthasson egy nyugaton szinte ismeretlen, vakságot okozó elváltozást, és meggyógyított közel ezer embert (pár perces rutinműtéttel).

Ezután ezek az emberek egy nagy teremben összegyűltek, és mindenki egyenként köszönetet mondott a Kedves Vezetőnek, hogy meggyógyította (!), és mindenféle fogadalmat tett érte. Végül az egész egy hatalmas ovációba fulladt, amit senki nem akart először abbahagyni, és percekig zúgott a taps és egyebek.


Egy részek kényszerből, másik részük önszántából ilyen (csecsemőkoruk óta beléjük nevelik!), de egy biztos: nagyon nem ajánlott különcködni.

2011. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Észak-Koreában alacsony az iskolázottság, az ország polgárainak (elvtársainak) nagy része egyszerű vidéki földműves paraszt. A távol-keleti népekre egyaránt jellemző a tekintélyelvűség, idősek, "bölcsek", "vezetők" tisztelete, nem annyira individuális népek, mint mi itt a nyugati kultúrában. (nem, ez nem rasszizmus, ez tapasztalat)
2011. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Észak Korea más állam, mint Magyarország, vagy egy másik, Nyugati ország.

Sokan mondják, hogy milyen USA, vagy egy másik, hatalom. Mégis, egyet elfelejtenek: mennyi embernek esett kára ebből? A történelemben, a nagy hódítok jártak sikerrel. A mai napig létezik rabszolgaság, csak másképp.

Azt mondjátok meg, hogy Észak Koreának, hol van gyarmata? Csakis a saját állama az. Nem mondom azt, hogy teljesen megértem őket, csak a Nyugati államok közül is, azok szólnak bele, akiknek egyáltalán nem kéne.

2011. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Az emberek rettegnek és nyomorognak. Az az alap, hogy a kórházaktól kezdve az iskolákon át a magánlakásokig MINDEN HELYISÉG BE VAN DRÓTOZVA, a telefonokat lehallgatják, a leveleket felbontják.
2011. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!