Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor kerül sor az IMF-el...

Mikor kerül sor az IMF-el való tárgyalásra?

Figyelt kérdés
Illetve az EUval, ugye a kölcsönnel kapcsolatban. Van egyáltalán konkrét dátum? Ha nincs, úgy előreláthatólag mennyit ülnek a döntésen?
2012. jan. 4. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem kerül rá sor. Ki lettek zavarva.
2012. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 asmosys ***** válasza:
70%
Jövő héten lesz előzetes megbeszélés. Fellegi utazik. Ez még kb annyi, hogy megbeszéljük miről fogunk beszélni. Utána fél éven belül. Amit nem lenne jó halogatni. Mint az szabad szemmel jól látható.......
2012. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azért kérdeztem, mert nyilvánvaló, hogy ez a forint gyengülés is részben a bizonytalanság miatt van, és amíg nem kerül sor megbeszélésre, vagy tárgyalásra, vagy bármi, ami kicsit reményt kelt, nem tudom, hogy fog normalizálódni kicsit is a helyzet forint/euro téren. Erről mit tudtok?
2012. jan. 4. 15:38
 4/9 asmosys ***** válasza:
Nem részben, konkrétan azért van. Ha nem lesz eredményes a tárgyalás ez a helyzet hatványozott ütemben fog romlani.
2012. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz ilyen. Sajnos nagyon úgy tűnik, a kormány eltökélten halad a maga útján, a szakadék felé. Ez nagyon szomorú.
2012. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Január 18-án nevezik ki az IMF-delegációt, akik a hivatalos tárgyalásokon részt fognak venni.

Elsőnek: mi az, hogy kizavarták őket? Szerinted az össze-vissza pattogó szánalmas magyar politikusoknak van annyi befolyásuk, hogy elküldjék az országból az EU-s gazdasági elit szakértőit? Azért mentek el, mert látták, milyen makacs és önfejű a másik fél. Amúgy ez nem nagyon befolyásolja a tárgyalásokat, mert csak egy informális egyeztetés lett volna.

2012. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ki nem szarj le. Úgyis kirabolják az országot. Az ellenzéknek meg egyszer az a baja, hogy Zorbán leégeti az országot, mert nem tárgyal az IMF-fel, máskor meg, hogy megsarcolja a népet, mert elfogadja az IMF hitelét.
2012. jan. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: amíg nem tanulsz meg kulturáltan fogalmazni, addig nem kell hozzászólni.
2012. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod, az a mi egyik nagy örömünk, hogy te, meg az elvtársaid ilyen frusztráltak vagytok. Múltkor láttam a buszon György Péter esztétát, kész idegroncs volt. Szinte megsajnáltam. Csókollak.
2012. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!