Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Európai Unió, ha egy...

Az Európai Unió, ha egy ország lenne, a világ harmadik legnépesebbje volna, a világ LEGNAGYOBB gazdaságával. Vélemények?

Figyelt kérdés
Az EU gazdasága annyival nagyobb az USA-nal, mintha az USA mellé még egy francia gazdaságot hozzácsapnánk.
2012. jan. 10. 17:17
1 2
 11/14 bumbi02 ***** válasza:
100%

Pontosan tudom hogy nem csak angolok alkotják, de sokat mond az a tény is hogy USÁban nincs szövetségi hivatalos nyelv.. Igazából nincs szükség arra hogy törvénybe foglalják - szerintem - . de az is beszédes hogy 50 tagállamból 30nál hivatalos nyelv az angol.


Eu 27 tagállamában minimum 24-25 féle nyelvet beszélnek szerintem... Plusz nagyon sok a kultúrális különbség, míg aki anno kivándorolt Amerikában maga mögött hagyta a hazáját, és tudta hogy ott egy új világ "új kultúrával" lesz.. Európában szerintem - és sokak szerint - nem lehetne ezt létre hozni.

2012. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Valaki0702 ***** válasza:
Az európai egyesült államok soha nem fog megszületni mert a szétválás ami egyébként kevesebb mint 1 évvel az össze fogás után jönne világháborúba torkolodna.
2012. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Valaki0702 ***** válasza:
A másik pedig az, hogy mire létre jönne egy ilyen állam addigra meg szűnik az Eu.
2012. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Valaki0702 ***** válasza:
Rá adásul különböző kultúrákkal á... ez lehetetlen lenne.
2012. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!