Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondolsz Newt Gingrich-ről?

Mit gondolsz Newt Gingrich-ről?

Figyelt kérdés
Jó elnök lenne?

2012. jan. 19. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szellemileg megragadt kb. 20 évvel ezelőtt :)
2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?
2012. jan. 19. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó elnök lenne belőle.
2012. jan. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus. Viszont elegge felfortyanos, forrofeju. Romny szerintem jobban illik elnoknek, mert olyan sima es hideg, mint a hal. Es baromira jolfesult.

Gingrichben szamomra eppen az a szimpatikus, hogy emberi. Obama JATSZA az emberi-t, es eleg jol jatsza, hisz szupersztar. Gingrich meg kepes haragudni meg szeretni, es azt ki is mutatja.

Ezert nem elnoknek valo.

2012. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jelentéktelen szürke senki. Politikája eredményessége attól fogg függni, hogy majd ki bábozik vele, ha esetleg elnök lesz.


Azt azért megjegyzem, hogy jelentéktelen szürke senkinek lenni már igen jó teljesítmény a republikánus pártban, hiszen vannak ott nettó elmebetegek is szép számmal (pl. Santorum, Ron Paul).

2012. jan. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest, hogy jelentéktelen szürke senki, neki van a legellentmondásosabb élete.

Egyébként érdekes, hogy Santorumot és Ron Pault hozod fel, mert én pont őket tartottam jó jelöltnek(főleg Paul-t).


Szerintem Romney olyan "semmilyen". Néztem a vitát a Fox-on. Hát mit mondjak, az a Romney nem tud beszélni. Olyan, mintha valami kínos lenne neki.

Ron Paul sem egy vitabajnok, de tetszik a Közel-Keleti politikája. Romney-ról viszont George Bush jutott eszembe, mikor Afganisztánról kérdezték.

2012. jan. 22. 00:42
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest, hogy jelentéktelen szürke senki, neki van a legellentmondásosabb élete."


De letett valami teljesítményt az asztalra? Van egy PhD-je a Tulane egyetemről, ami a nemzetközi rangsorokban a szegedivel van egy szinten, tehát jó, de nem az élvonal. Biztos tanult ember, de nyilván nem sorolhatjuk az USA legnagyobb koponyái közé. Némi tanársegédkedésen kívül az élete főleg a GOP-n belüli buzgonckodásból állt. Tipikus szervezeti emberke, amolyan főtitkár típus. Gingrichet Magyarországon Navracsics Tibornak hívják, esetleg Szanyi kapitánynak.


"Egyébként érdekes, hogy Santorumot és Ron Pault hozod fel, mert én pont őket tartottam jó jelöltnek(főleg Paul-t)"


Szerintem Pault 20 éves kor fölött nem szokás komolyan venni, kivéve, ha az ember informatikus, mert azoknál a paulizmus 35 éves korig megengedett :)))


Santorumnak nem annyira a politikai pozíciói komolytalanok, inkább személyesen aggasztó figura kicsit. Kicsit vallási fanatikus, kicsit összeesküvés-hívő stb.


"Szerintem Romney olyan "semmilyen"."


Ő is a "se hús, se hal" tagozat tagja, de ne feledjük, ez a republikánusoknál azt is jelenti, hogy legalább nem "batshit insane".


Viszont ne felejtsük el, hogy Mitt Romney sikeres üzletember és szintén sikeres kormányzó. Sokkal konkrétabb dolgokat tett le eddig az asztalra, mint Gingrich.

2012. jan. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugy tudom Gingrich eleg neves tortenesz, irt is par konyvet, es vannak koztuk jelentosek is.
2012. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!