Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Disney céget zsidók vezetik?...

A Disney céget zsidók vezetik? Igaz, hogy ennek ellenére Walt Disney antiszemita volt? Hogyha zsidók vezetik akkor a cég mai irányvonala miért Amerikai Keresztény propaganda gyártása? (Jonas Brothers, erénygyűrűk stb. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
köszönjük a mai zsidózást
2012. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Walt Disney nem volt antiszemita

2. A cegnek nem celja semmifele propaganda, hanem jo

filmeket csinalni es minel tobb penzt keresni.

2012. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
De antiszemita volt! Hogy ma ki vezeti azt nem tudom.
2012. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Érdekes én is hallottam, hogy Walt Disney antiszemita volt de sosem találtam rá utalást, hogy miben is nyilvánult ez meg. Szóval eléggé kétkedek a dologban.
2012. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Mi a baj a zsidózással? A cigányok meg "magyar"-oznak minket.

Nincs olyan népcsoport, hogy zsidó, cigány, magyar?

2012. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
A zsidozassal pontosan az a baj, ami a magyarozassal. Altalanosit, ezert igazsagtalan. Nem minden magyar lop, es nem mindegyik bunko, es nem mindegyik sunyi. Van ilyen is persze, de az nem AZERT olyan mert magyar, hanem mert ilyenre sikerult az egyenisege.
2012. jan. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Norbi02 válasza:
79%

Néhány gondolat:


Ez a faj, vallás, bőrszín stb szerinti megkülönböztetés teljesen rossz irány és butaság is. A jók és rosszak, a helyesek és helytelenek nem így csoportosulnak.


Az ilyen megkülönböztetés arra való, hogy összeugrassza az embereket. Arra való, hogy valami olyan felé fordítsd a figyelmed, ami nem az igazi oka a nehézségeknek és problémáknak.


Az ilyen fajta propagandának mindig van egy terjesztője a színfalak mögött (akit nem látsz), akinek (akiknek) valamilyen érdeke fűződik ahhoz, hogy Te cigányozzál, magyarozzál meg zsidózzál stb stb és harcolj valakivel. Így elterelődik a figyelem róla.


Nagyjából erről szól a történet.


Persze vannak helyzetek, amiket kezelni kell és vannak jó és rossz magyarok, cigányok, zsidók, ahogy vannak jó vagy rossz svédek és üzbégek is. De be ne vedd azt a cumit, hogy "minden cigány" meg "minden zsidó" meg, hogy egy vallás vagy egy népcsoport minden tagja az oka valami rettenetnek, ami veled történik.


Az ok: néhány ember, vagy egy szűk érdekcsoport, akiknek személyenként van nevük. Ezek nem vallási vagy faji alapon csoportosulnak.


Amikor Te zsidózól meg cigányozol, akkor valaki elérte a célját és röhög a markába.


Jobban teszed, ha arra fordítod a figyelmed, hogy hogyan boldogulj jobban és hogyan legyél jobban hasznára másoknak.

2012. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg felvásárolták a Disney-céget
2012. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a keresztény embertömeget kell irányítani és befolyásolni, a profit abban van
2012. nov. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ezer bocsánat az offért: Súr, te honnan vetted a neved? tényleg érdekelne

(zsidókhoz, Disneyhez nem konyítok, bár sztem se szabad általánosítani)

2013. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!