Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lehet Magyarország sorsa...

Mi lehet Magyarország sorsa itt Európában, itt ebben a Világban az elkövetkező 20-25 évben?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ezt senki sem tudja és tudhatja,de biztos nektek is megfordult már a fejetekben.Tippeket várok!
2012. jan. 29. 21:28
 1/5 nem dávid ***** válasza:
0%

Az EU fel fog omlani és utána valahogy meg kell állnunk a saját lábunkon. Új befektetőket kell keresnünk és kereskedelmi társországokat.


Az is elképzelhető hogy pár éven belül csődbe megyünk...

2012. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csődbe megyünk, és megszállják az országot a tótok, és a románok.
2012. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Az EU szerintem sem fog sokáig fennmaradni. Rájöttek a tagországok, hogy a laza kapcsolat nem működik, a szorosabb kapcsolathoz pedig sokkal barátibb viszony kellene a népek között.

Említik gyakran az ún. "Európai Egyesült Államokat", de ha megnézzük az USA-t. Egyetlen egy polgárháború volt csak, de mái napig fennáll valamilyen szinten az észak-déli ellentét.

Ezzel szemben Európában mi van...


Az oroszok szerintem lassacskán újraépítik a Szovjetuniót, nem olyan formában mint régen, de én erre jó esélyt látok. A szláv népek elég összetartók ehhez.


Magyarország sorsáról tippem sincs, nagyban függ a vezetőktől, sok felé lehet barátkozni, oroszokkal, németekkel, törökökkel, környező országokkal vagy mehetünk teljesen a saját fejünk után, aminek őszintén szólva nem lenne jó vége, de ez csak az én véleményem.


A többi kontinensre egyáltalán nincs rálátásom, így nem tudom, hogy ott mi történhet, elvilág bármi :)


Háború szerintem nem nagyon lesz Európában, ahhoz kicsit több idő kell még, de abban sem nagyon hiszek, hogy komolyabb háború nélkül megyek nyugdíjba 45-50 év múlva, ha lesz egyáltalán még nyugdíj akkor :D

2012. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nézzél rá Ózdra vagy Salgótarjánra, úgy fog kinézni az egész ország.


(A "tudodkik" leamortizálnak mindent.)

2012. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Salgótarjánt és Ózdot nem is csoda!!
2012. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!