Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek, ha egy ország bojkottálja az Olimpiát tiltakozva Kína politikája ellen Tibet elválásának ügyében?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Egyszerűen az ő sportolói nem lesznek ott. A moszkvai olimpiát 1980-ban valami 80 ország bojkottálta, amiért a szovjetek nem sokkal előbb bevonultak Afganisztánba, de ez őket nagyon nem hatotta meg.


Szerintem nagyon kicsi rá az esély, hogy Magyarország bojkottálja ezt az olimpiát, aminek én személy szerint örülök.

2008. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
És a moszkvai olimpia bojkottálása miatt a következőt, a Los Angeles-i olimpiát bojkottálta a Szovjetunió és legtöbb szövetségese, így Magyarország is.
2008. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Én nem értem, mégis milyen lett volna? Semmilyen. Szerintem a kínaiakat marhára nem érdekelte, hogy néhányan nem mennek el és nem fognak hajtani az érmekre.
2010. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!