Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleménye az USÁ-t...

Mi a véleménye az USÁ-t majmolóknak erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


"Gazdag István: Amerika: az érem másik oldala"



2012. febr. 26. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy USA majmoló? Definiáld.
2012. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Attól eltekintve, hogy a linkelt oldal minden, csak nem hiteles forrás, az USA-ban is történnek ilyenek. Ez van. Ezerszer inkább lennék az amerikai társadalom tagja, mint a magyaré.
2012. febr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Mellesleg minden országról össze lehet állítani ilyesmit. Véletlen nem Magyarország vezet minden negatív statisztikát az EU-ban?
2012. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Az előttem szólónak teljesen igaza van, ilyen cikket lehetne írni bármilyen országról. Továbbá a cikkíró semmilyen forrást nem adott meg, szóval nyugodtan használhatott fals adatokat is. De persze tudom, ez nem számít, amiben cionistáznak az már csak jó, szent, igaz lehet, ugye?
2012. febr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy USA majmoló? Definiáld."


Magyarul már nem is érted? A "majmoló" olyat jelent, mint a ti szótáratokban a "fan".

2012. febr. 27. 00:00
 6/15 A kérdező kommentje:

Látom nem tévedtem. :D Gondolom senki sem tudja, hogy tavaly, szilveszter napján milyen törvények lettek elfogadva.


Olvassátok el ezt, kérlek:


[link]


Ennek fényében is jobban örülnétek ha magyar helyett amerikaiak lehetnétek? Mert akkor titeket csak a pénz hajt. A kapzsiság.

2012. febr. 27. 00:03
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig bocs, hogy a cikkíró nem írt annotált bibloigráfiát és tartalomjegyzéket egy mezei cikkhez. Esetleg nézz utána az adatoknak?
2012. febr. 27. 00:05
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát én nem tudom, hogy a "rajongó" szónak mi köze a majmokhoz, de biztos igazad van. Majmolás alatt én inkább azt értem, hogy utánozza, imitálja. Azért nem értettem, hogy hogy tud egy ember majmolni egy egész országot.
2012. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én Amerikában élek,így mindkét népről konkrét véleményem van,aminek van alapja.

1. magyar:-megdöglött a tehenem,dögöljön meg a szomszédé is!

Mindenki nyomorog a saját szintjén,de senki nem akar tenni ellene.

A kormányt meg sem említem,mennyire tönkre teszi az országot,és az embereket.

valamint a magyar mindig mindent tud mindenről és mindenkiről!

2.amerikai:-senki nem törődik senkivel,és semmivel,mehetsz pizsamába boltba,az sem számít,mindenki a maga életével törődik,de

DE!- már a 6 éves gyerek sincs biztonságban a drogok,a fegyverek,a pedofilok,a strihhelés,a bűnözés minden formája terén!

Itt nem lehet sétálgatni,az utcán nyíltan megy a bűnözés.

Minél délebben élsz,annál jobban tarthatsz az embercsempészektől.A drog mindennapos.Ez nem az a sziget,ahol a gyerekedet nyugodt szívvel neveled,és nyugtázod,hogy suliban van,minden rendben.Pedig semmi sincs rendben!

2012. febr. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ennek fényében is jobban örülnétek ha magyar helyett amerikaiak lehetnétek? "


MINDEN KÖRÜLMÉNY KÖZÖTT!

2012. febr. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!