Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriába szeretnék munkát...

Solyamolya01 kérdése:

Ausztriába szeretnék munkát vállalni, hol keresek?

Figyelt kérdés

Szobalány,konyhai kisegítő,mosogató,csomagoló,sori munka,stb..

Esetleg van ez a zöldség csomagoló ott már dolgozott valaki?

Hol lehet jelentkezni?


2012. márc. 1. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki kint dolgozik az írhatna privát üzenetet hogy milyen ott a pénz forintba átváltva.
2012. márc. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

www.ams.at


Itt érdemes keresni.

2012. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Ne menj Ausztriába. Kihasználnak minket. Egy magyarnak fele annyi a bére, mint egy osztráknak.
2012. márc. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"Ne menj Ausztriába. Kihasználnak minket. Egy magyarnak fele annyi a bére, mint egy osztráknak."


Aki nem tud németül és/vagy magyar munkaadóhoz megy azt kihasználják! Aki tud németül azt nem verik át. Másrészt a takarítás, konyhai melók esetén gyakorlatilag fix minimálbért fizetnek, tehát nincs különbség osztrák és magyar között. Mellesleg én informatika területén dolgozom, és egyáltalán nem keresek kevesebbet, mint az osztrák kollégáim.

2012. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ja, állást itt érdemes keresni:


ams.at

2012. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Már nem azért, de ki az az agyatlan barom, aki lepontozza azt a választ, ahol a konkrét álláskereső oldal van feltüntetve???
2012. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Ausztriába (és bárhova külföldre) csakis és kizárólag megbízható nyelvtudás és piacképes szakismeret birtokában érdemes kimenni. A kérdésben felsorolt munkák a rabszolgamunka kategóriába tartoznak. Minimális bérért kell rengeteget dolgozni. EZT tudni kell.

Én is éltem és dolgoztam kinn. Jól kerestem, egy fillérrel sem kevesebbet, mint az osztrák kollégák.

2012. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2012. márc. 2. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!