Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen világ lenne, ha gyözött...

Milyen világ lenne, ha gyözött volna Adolf Hitler?

Figyelt kérdés
Szerintem jobb, de ha majd megtudom megszerezni a main kamp-ot, akkor jobban kialakul a kép :-)
2009. jún. 8. 17:54
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Én komolyan kérdeztem...! Nagyon köszönöm ezt a sok választ!

Nem vagyok Hitler imádo, de a sok libsinek üzenem, költözenek csak 3napra a putris-cigányok mellé!!

Igen, köztük is van rendes!

Csak nagyon kevés!

2009. jún. 8. 23:52
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Adolf mohó volt elég lett volna ha a Franciákhoz meg az angolokhoz telepszik be.
2009. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
33%
De hát győzött! Legalábbis ideológiailag. Amerikát meg a komcsikat mindenki utálja a nácikat meg mindenki isteníti.
2009. júl. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
64%
egyáltalán nem szimpatizálok a náci eszmékkel, de biztos vagyok benne, hogy ennél a rendkívül rossz világnál, amiben élünk itt 50 (70?!) év kommunista diktatúra után (közben), jobb lenne Hitler világa.
2009. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Sztálin aztán sokkal emberségesebb világot csinált ide nekünk, mi? te agymosott baloldali szavazók.
2009. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Akivel nem lehet, nem is érdemes vitatkozni...

2009. aug. 15. 11:01
 27/52 anonim válasza:
76%
hát elég gázos világ lenne.
2009. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
82%

Senki nem tudhatja. Ez kb. olyan kerdes,mintha 1945-ben megkerdezted volna valakitol,hogy mi lesz most, hogy vege a haborunak. Azota ne felejtsuk el,eleg sok ido eltelt. Ami teny, hogy Adolf Hitler is csak egy babu volt a vilagpolitika sakktablajan, csakugy mint most Obama, Osama bin Laden, George Bush, stb..Kimagaslo szonoki kepeseggekkel rendelkezett, ezert lett o az, aki lett. Egyebkent egy igazan tehetseges festomuvesz volt, egy igazi hazafi, es meglepoen okos, a mai napig helytallo gazdasagi otletei voltak. Valoszinu itt borult ki a bili a hatterben terpeszkedo Rotchild, Rockefeller, es meg ki tudja milyen emberellenes hulladek eroknel.

Lehet nem lenne sokkal,jobb, de rosszabb sem. Kb. ugyan ilyen lenne, csak esetleg mas lenne a bunbakk, nem a nemetek,meg a magyarok...Holokauszt mitosz ugyan ugy lenne, esetleg mas neven, bankhatalom a vilag minden egyes szegleten, es kozponti hatalmi torekvesek,ami egyebkent teljesen ertheto. Kicsi ez a vilag ma mar...

2009. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
73%
A mi szempontunkból szerintem jobb világ lenne. Talán még az elvesztett területünk egészét is visszakaptuk volna. Na meg nem lenne a sok magyargyűlölő szlovák sem...
2009. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:
55%
bizonyára némiképp tisztább lenne a világ, ha értitek.... hol lehet amúgy megszerezni?
2009. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!