Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történne ha most azt...

Mi történne ha most azt mondaná Irán hogy már van atomfegyvere sőt a nagy hatótávolságú rakétákra rá van szerelve?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam hogy mivel Izrael már nagyon sürgeti a háborút, (ha irán nem enged biztos hogy hónapokon belül megindítják mivel azt mondták csak napokat vagy heteket várnak) mit tudna tenni Irán hogy elkerülje vagy legalábbis tovább húzza az időt. És eszembe jutott hogy ha azt mondaná hogy már kész van, talán még inkább meggondolnák hogy meg merjék-e támadni, hisz ha az első "csapás" nem lesz elég hatásos, retteghetnek hogy a válaszcsapás telibe találja izraelt és végük. Persze tudom hogy az amcsik mindent tudnak a műholdjaik meg kémrepülőik által, de ha ezt mondaná az irániak, talán elbizonytalanodnának. Na milyen ötlet?
2012. márc. 10. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel Irán? Én egy percig sem sajnálnám.
2012. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez csak egy stratégiai ötlet nem Irán, vagy Izraelt vagy Amerikát védem.
2012. márc. 10. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne az iráni rezsim utolsó lépése. Szétbombáznák.
2012. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki nem venné komolyan, de a világsajtót bejárná a cionista álláspont, hogy tessék igazunk volt. Hatalmas baklövés lenne Irán részéről.
2012. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudomásul venné a világ, hogy Irán is belépett az atomklubba és igényt tart a muszlim világ feletti uralomra, Törökország ellenében - ui. ez az egész vita arra ment ki, hogy az arab tavasz utáni muszlim világot Törökország avagy Irán uralja. Persze Izrael is jogosan "pattogott", hiszen a saját szemszögükből ők teret vesztenének egy iráni regionális hatalommal. Szerintem az USA nélkül ők sem fognak már nagyon kavarni...
2012. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Így is úgyis megtámadják, így van a forgatókönyvben. Csak a választások miatt nem pattognak még, majd utána beindul a gépezet. Afganisztán, Iraq, Irán csak Irán nagyobb falat ezért nem elég egy kis VTC lerombolás, nagyobb ürügy kell. Ezek az arab országok útban vannak Amerikának és Izraelnek.
2012. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtámadják? Kik és hogyan?
2012. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!