Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz nemsokára kb...

Szerintetek lesz nemsokára kb 20-30 év múlva egy új diktátor?

Figyelt kérdés
Hitler, Napóleon, Sztálin ilyenekre gondolok
2012. márc. 27. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kubában,vagy Észak-Vietnámban is van. Nálunk is alakulgat.
2012. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem már van. És az Orbánjúgend is megalakult. (Mai neve TEK)
2012. márc. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Viccet félretéve Orbán "kis Pista" Hitlerhez képest hiszen ő 1-2 év alatt megoldotta a válságot. Nálunk ez nem sikerül.
2012. márc. 27. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy közel-keleti háború után az arab világnak lesz egy Szaladinja. Európában pedig van az ukránoknak, a fehér oroszoknak, az oroszoknak és nálunk is vannak ígéretes fejlemények.
2012. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát már most is nagyon afelé tartunk...
2012. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is arab világból fog jönni.
2012. márc. 27. 21:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az arab/muszlim világot nem fogja egyesíteni egy diktátor. A pánarab vezetőket éppen mostanság buktatták meg.

Nagyon megosztott térség és még megosztottabbá fog válni, amint az amerikai befolyás csökkenni fog. Ugyanis most legalább van ellenség.

Bármilyen hihetetlen, szerintem az arab világot, de inkább a muszlim világot Irán lehetne képes egyesíteni, mármint az ottani ideológia áll ehhez legközelebb. De máris itt a legnagyobb akadály, Irán siíta, ez pedig lehetetlenné teszi a műveletet.


Hogy Európában lesz e? Biztosan. Legelőször azokban az országokban, amelyek a rendszerváltást és az azt követő időszakot, benne az "európai integrációt" kudarcként élték meg. Ilyen pl. Magyarország, vagy Szerbia.

De arra is nagy az esély, hogy Nyugat-Európában a folyamatosan romló közbiztonság, terrorveszély, bevándorlás kudarca miatt lesz szükség egyeseket diktátori hatalommal, jogkörökkel felruházni.

2012. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Commandante Orbán Viktor is itt van.
2012. márc. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

jön a flame:

a sok Orbán diktátorosnak üzenném a baromságukat miért kell hangoztatniuk?


de hát tudjuk, hogy nálunk veszélyben a demokrácia....


akkor jöna vicc:

Hát majd a németek csak összekaparnak vkit a spájzból majd a 3. világháborúra..Merkel már bejelentette, gondolom most dolgozzák ki részletesen a tervet:D


most jön a komoly:

A következő már olyan diktátor lesz akit nem annak fogunk hívni és több mint valószinű nem is egy ember inkább egy ilyen csoport és nem országspecifikus sokkal inkább régió...

fő fegyverei meg a bankok lesznek vagyis már most is azok

2012. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem lesz mert talán már az emberiség tanult az előző diktátorok hibáiból.Nem kell aggódni az emberek mára kicsit okosabbak lettek. :)
2012. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!