Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy áll az Új Világrend...

Hogy áll az Új Világrend projekt? Sikerül-e megvalósítani, és ha igen milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 07:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Az ötlet jó,uralodjunk az emberiségen,olvasszukössze a nemzeteket úniókba,hozzunk létre egy világkormányt ami kontrollálja az egész bolygót stb...ugye tudjuk miről szól a NWO.Csak az a bökkenő hogy ez nem fog nekik sikerülni,volt már erre kísérlet a történelem folyamán és mindig kudarcot vallott.Szerintem ez az elit utópiája!
2012. ápr. 19. 07:11
 2/8 anonim ***** válasza:

A feltétel hogy mindenki holló jelmezben fog járni és ugrálva kell közlekedni!

Ja és kézfogás helyett ezután egy barackot kell nyomni a másik fejébe...

2012. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem baj ha valaki gyerekes,de azért komoly válaszoknak jobban örülnék!
2012. ápr. 19. 07:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez csak néhány eszement elképzelése. Ez megvalósíthatatlan.
2012. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
az EU épp építki ki magának. Világot egyben nem lehet, de Európát igen. Egyre több jogok a vezetőségnek, kevesebb az orságoknak...
2012. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos hamarosan eljön az új világrend. Albert Pike illuminátus vezér levele röviden, tömören ->


Az első világháborút azért kell megszervezni, hogy az illuminátusok megdöntsék a Romanov dinasztia hatalmát Oroszországban és ebben az országban kipróbálják a hatalom monopolizálásának egy új rendszerét, az ateista kommunizmust. Egy ilyen háborúhoz szükséges volt konfliktus kirobbantására a brit és a német birodalom között.


A háború után megszilárdult kommunista rendszer aztán felhasználható további kormányok megdöntésére és az illuminátus hegemónia kibővítésére.


A második világháború kirobbantásához a fasizmus és a politikai cionizmus ellentéteit kell kihasználni. Ennek a háborúnak meg kell semmisítenie a fasizmust, illetve a nácizmust és el kell vezetnie Izrael állam létesítéséhez Palesztinában. A második világháború alatt a nemzetközi kommunizmust meg kell erősíteni, hogy alkalmas legyen a világ sakkban tartására.


Albert Pike elképzelése szerint a harmadik világháborúra azért kerülne sor, hogy megoldja a politikai cionizmus és az iszlám világ közötti konfliktust. A két oldal kölcsönösen kimerítené egymást, és ez előkészítené a háttérerők illuminátus világközpontjának az átfogó és teljes hatalomátvételét.


1871. augusztus 15-én Pike azt mondta Mazzininak, hogy a harmadik világháborút követően sor kerül a világtörténelem legnagyobb horderejű változására. Idézet Albert Pike Mazzinihoz írott levélből, amely a mai napig megtalálható a londoni British Museum Library-ben a katalogizált levelek között.


Ha megfigyeled a Közel_Keleti helyzetet láthatod hogy a 3. világháború előkészítése zajlik. a politikai cionizmus vagyis Izrael-Usa és az iszlám világ, Irán és más arab országok között fog kirobbanni és világméretűvé kiteljesedni. Ha megvalósul az új világrend a megmaradt emberek az illuminátusok rabszolgái lesznek.

2012. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező a probléma az, hogy ilyen módszerekkel amikkel most törnek világuralomra, még nem próbálkozott senki. Ettől függetlenül én is reménykedem, hogy hibázni fognak, és az emberiséget túlságosan lebecsülik.
2012. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Merele válasza:
Egy közeli ismerősöm, aki úm. 'rajta tartja a szemét a változásokon' azt mondta a minap, hogy már annyian FELÉBREDTEK, hogy az össztársadalmi ellenállás nem fogja engedni a megvalósulást. Én - szkeptikus vagyok... Az 'összt.-i ellenállások' eleddig MINDIG alulmaradtak a hatalom/pénzuralom által generált NEMKÍVÁNATOS változásokért indított bel- ill. külháborúkban. Most az alma VISSZAFELÉ fog esni csak azért, mert az 'ezoterikusok' ebben bíznak? Bár így történehetne! A tapasztalat azonban AZ, hogy az emberiség sorsrombolási folyamatai CIKLIKUSAK (Ó-India, Védák), és MEGAKADÁLYOZHATATLANOK! Szomorú, hogy mindössze KÉT dolog közül választhatunk rövidesen: VAGY kollaborálunk (és akkor TALÁN nyugtunkat hagyják), VAGY ellenállunk (ami = GATTER!). Ha ezt időben tudom, már magzati korban kezdeményeztem volna az elvetélésemet!
2012. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!