Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit kérhet Magyarországtól az...

Mit kérhet Magyarországtól az IMF a hitelkeretért cserébe?

Figyelt kérdés

Gondolom megszorításokat. Valószínűsíthető, hogy az új zseniális megszorításokon felül újabbakat kér???

Ha igen, akkor miket?



2012. ápr. 25. 13:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha újabb megszorításokat, akkor már tényleg csomagolhatok és adhatom fel a jövőmet! Amiért eddig (lakás stb.) megküzdöttem, mind kárbavész. és mehetek hajléktalannak.
2012. ápr. 25. 13:42
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem megszorítást. Ugyanis a tárgyalás feltétele az volt, hogy előtte legyen megszorítás, mert már annyira nem bíznak a magyar kormányban, hogy előtte kell megszorítás, aztán a segítség.
2012. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akármit. Bármit. Mindent.
2012. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Már megkapta: a bankadó és telekomadó lecserélését a lakosság által közvetlenül fizetett adókra.
2012. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

ma 14:20


Te meg be is veszed a Fideszes propagandát! Hát nem ők voltak azok, akik eredetileg is ideiglenesnek szánták a bankadót? Akkor most miért kell csinálni a hisztit? Annyira mondták, hogy a költségvetés rendben lesz ezektől az adóktól, aztán mégis az egész regnálásuk alatt csak annyi történt, hogy már jóval év vége előtt elérték az éves költségvetési hiányt. Ha a Fidesz normális gazdaságpolitikát alkalmazna, akkor nem kellenének ez a "pótadók".

2012. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Ki lesznek hajtva az országból és törölhetik szemük szájuk.
2012. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megszabhatja hogy milyen módon legyen törlesztve pl.: ingatlan-adó
2012. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves "tegnap 14:42"


a normális gazdaságpolitika pont az h a népet minél inkább meg kell terhelni ahol lehet...

ja h azt hiszed azért kell ez a sok adó mert a fidesz elbaxarintotta a gazdaságpolitikát...

elmondom h ha az általad említett "normális" gazdaságpolitikát alkalmazná a fidesz akkor is jönne az imf meg az eu h kellenek a megszorítások..és ide meg jönnek a random kifogások a költségvetési hiány meg a tartozásunk 0,01%-vel rosszabb mértékben csökken vagy nő...stb

Persze tudom egyszerűbb mindent a kormány balfaxságára hárítani meg szidni.

2012. ápr. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy adjuk el fillérekért az országot a zsidóknak!Ja bocs,de ez már megtörtént...akkor már csak azt kérhetik hogy legyünk csendes,és szorgalmas rabszolgák,és hogy fizessük vissza a kamatos kamatot hogy ezek a g_cik zovább tudjanak élősködni rajtunk.
2012. ápr. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 attila2000 válasza:

Szerintem az IMF és eu bármit kérhet tőlünk .mert szerintem Orbánék elhibázták a dolgokat .Nem kellett volna ennyit segíteni a deviza hiteleseknek sem (ami szerintem nem sok embernek segített )Ha már előbb megállapodtak volna akkor a piaci szereplők is nyugodtak lettek volna és nem szaladtak volna el ennyire az árfolyamok . Igy nagyon sok pénz megmaradt volna .


És őszintén ha egy nemzeti kormány az emberek megtakarításával játszik elveszik azt mondván adosságot törlesztek és elkölti saját céljaira pl MOL

A többiről nem is beszélve minden tartalékot elszeretne venni .Ja és minek is kell a hitel elvégre is mikkor hatalom került a fidesz akkor ha jól tudom volt nem is kevés tartaléka az államnak azt hiszem még az elősző hitelből maradt .Az ugyan most hol van ?


És én örülök annak ,hogy ha nincs a parlamentben ellenfele az Orbának akkor kell valaki Eu IMF aki így vagy úgy de határokat tud szabni nekik .És ha nem állapodnának meg a hitelről akkor jön az ,hogy Orbán is úgy jár mint Ferenc .

Indoklás :Ha nem kapunk hitelt elszegényedünk és erősen tüntetni fogunk Orbán ellen ,mert ök nem voltak képesek engedni ,hogy pénz hez jussunk .Igy is már majd nem teljesen leállt a gazdaság hitel nélkül nincs gazdaság pláne nem növekedés.

2012. ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!