Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha holocaustal nagyon "menő"...

Ha holocaustal nagyon "menő" dobálózni, akkor azzal a bizonyos 32-33-as ukrán népírtással ahol legkevesebb 7 millió ember halt meg azzal miért nem? És ha a nyugati világ szeme láttára történt akkor miért nem avatkoztak közbe?

Figyelt kérdés

az áldozatok száma elérheti a 10 milliót ebből 3,9 millió még csak gyerek volt.

Efelettt szemet lehet hunnyi?

Ők "csak" ukránok vagy mi?

A Szoviet Unió sokkal súlyosabb szintet ért el emberiség elleni bűncselekményekbe, ők mégse lettek megtorolva.

Nekik nem kell bűneikért vezekelni...


2012. jún. 2. 00:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Azért, mert 32-33-ban történt. Akkor még senki se közölte nyíltan, hogy van egy felsőbbrendű faj és mindenki mást ki kell irtani.
2012. jún. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 bumbi02 ***** válasza:
77%

Amúgy megfigyeltem hogy ha valaki felhozza a holokausztot azok általában azok, akik szidják a holokausztot, mint ez a kérdés, és már elegük van hogy folyton holokausztról van szó.


De igazából senki nem beszélne róla. Sokkal ritkábban hozza szóba egy érintett a holokausztot, mint egy szélsőjobbos. Most is kidobálózik a holokauszttal? Szóval hergeljétek csak magatokat ezzel:))

2012. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Hajnali fél egykor a holokauszttal foglalkozol?
2012. jún. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

En ilyenkor azt szoktam valaszolni, hogy:

Megint egy holokauszt kerdes, es megint NEM zsido tette fel.

2012. jún. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azt nem értem, hogy miért egy olyan holokausztot hoznak fel, amihez a magyaroknak nem volt köze. A II.vh-ús holokausztot megértem. Trianont megértem. De hogy nekünk miért kéne egy másik országban történt népírtással ugyan annyit foglalkozni, mint ami a mi országunkban történt, és hogy ez miért kellene, hogy ugyanúgy fájjon nekünk - nem tudom.

Ukrajnában senki sem kiabál szerintem, hogy tanuljanak az amerikai indiaiak kiírtásáról is annyit, mint a 32-33-as éhínséggel...

2012. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2012. jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
"A holokauszt egy jókora hazugságból eredő fogalom, amelyet azért találtak ki, hogy az iszlám világ közepén létrehozzanak egy gyökerek nélküli rezsimet" - Golam Hoszein Elham
2012. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Igen csak a holokauszttal dobálnak állandóan.A kommunizmus miatt jóval több ember halt meg mint a holokauszt miatt.
2012. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Mert az nem népírtás volt hanem éheztek az emberek aztán éhenhaltak.
2012. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nem a holocaustról van itt szó, hanem h ez a népírtás legalább ha nem súlyosabb volt attól amit néháhány zsidó felfűj és ami a durva h higgyétek el azok a zsidó bankárok akik manapság számon kérik az áldozatokért a pénzt maguk rendelték volna el, ha tudják h majd utánna százévig tudják követelni az adóságot sok más országon..

nem azok haltak meg akiknek kellett volna, hanem ártatlan emberek..

nem is erről van itt szó még csak nem is szidom a holocaustot..(ez hogy is lehet amúgy?)

hanem érdekes módon a náci bűnöket szeretik felrónni de szovjet népírtásokat és súlyos áldozatoakt meg szépen elnézik...

érdekes oroszországnak kell egy minimálisan is bánnia bármit?

Németországot gyakorlatilag a nemzeti identitásától fosztották meg azzal, hogy felrójjűák nekik a náci bűnöket..

utolsó:

nem éhezés hanem éheztetés volt!

teljesen irányított népírtás volt.

2012. jún. 3. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!