Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka annak, hogy Romániáb...

Mi az oka annak, hogy Romániában olyan sok gyerek van, nincs gond a népszaporulattal, itthon meg csökken a népesség? Milyen törvényeket, vagy politikai irányvonalakat kéne átvennünk a románoktól, hogy megkezdjük a magyar nép tenyésztését?

Figyelt kérdés

Jártam Romániában és minden tele van 5-6 éves gyerekekkel, a fiatalok, tizenévesek is sokkal többen vannak, mint nálunk, vagy más európai országokban.


Mit csináltak ilyen jól politikailag, hogy ilyen sok embernek van gyereke?



2012. jún. 8. 23:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a család és a gyermekvállalás alá van rendelve az államnak, ott ez fordítva van. Normálisabb országokban meg a kettő egymásért van.
2012. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Románia népessége gyorsabban fogy, mint Magyarországé.
2012. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shai-Hulud ***** válasza:
90%

"Mi az oka annak, hogy Romániában olyan sok gyerek van, nincs gond a népszaporulattal,"

Meglehetősen alacsony szinten áll náluk a fogamzásgátlás.

Cserébe elég magas az abortuszok száma. Jóval magasabb arányaiban is, mint nálunk.


"Milyen törvényeket, vagy politikai irányvonalakat kéne átvennünk a románoktól, hogy megkezdjük a magyar nép tenyésztését?"

Például szarvasmarhává kellene nyilvánítani a lakosságot...


Mi az, hogy TENYÉSZTÉSÉST????

2012. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Romániából a lakosság 10% - a lépett le, 20 év alatt 2 millióval csökkent a lakosság száma.


[link]

2012. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 milliós csökkenésről hallottam!
2012. jún. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

az a baj, hogy a magyarországi piccsák túl igényesek.

csinálnék én gyereket, de ha egyszer senki sem fekszik alám?

2012. jún. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Románia demográfiai helyzete sokkal rosszabb, mint Magyarországé, ezért a kérdés értelmetlen.
2012. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Romániából nagyobb a kivándorlás mint Magyarországról.


Ők is úgy gondolják hogy annak az államnak nem érdemes gyereket csinálni mivel nem érdemli meg.

2012. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 12:59


Az emberek mióta szülnek az államnak gyereket/gyerekeket? Nem inkább saját maguknak szeretnének gyereket/gyerekeket az emberek? Vagy ha te az államnak csinálsz gyereket, és nem saját magadnak, akkor részvétem.

2012. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Romániában csak a cigányok lélekszáma nő, az viszont rohamosan.
2012. jún. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!