Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon kilép ez EU-ból Nagy...

Vajon kilép ez EU-ból Nagy Britannia?

Figyelt kérdés
Igazából nekem úgy tűnik,ha valami megoldás születik a Németek részéről,h megmentsék a térséget,és valami döntés hoznak az első aki ellenzi az Nagy Britannia! De miért? Nekik is jobb volna egy közös Európában nem? Vagy ők inkább az Egyesült Államokhoz húznak jobban?

2012. júl. 4. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2012. júl. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fognak kilépni,csak mindig ők akarnak az irányítók lenni.
2012. júl. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ideológiai harc folyik szerintem a többsebességes Európa és az á la carte Európa eszménye között. UK nem akar többsebességeset, mint ahogy a legtöbb ország sem.
2012. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Pietrosol ***** válasza:
22%

Szia!



Hogy a háttérirányítók szándékai mik lehetnek,arra csak következtetni lehet!Létrehozták,hogy kizsákmányolják,majd a végső kifektetés előtt újra előjönnek egy "mentőötlettel",ami nyilván egy újabb szivattyú kezdete!Ahhoz,hogy egyesíteni lehessen,szét kell bontani.


A térséget azért kell megmenteni,mert létrehozták!Semmi gond nem lenne Európa országaival,ha nem ugrottak volna bele ebbe a csapdába!

2012. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is egy ideológiai harc megy az EU és a Britek között.Nekem nagyon úgy tűnik mintha zsarolnák Németországot és az Uniót...úgymond: "Ha az Unió ezeket a szigorításokat szeretné bevezetni,akkor Nagy Britannia fontolóra veszi a kilépést!" De ez az Unió valljuk be őszintén Anglia nélkül nm lenne az igazi...
2012. júl. 4. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 15:35


"Ahhoz,hogy egyesíteni lehessen,szét kell bontani."

Nagyokos! Az ugye nem zavar, hogy a válság óta egyre jobban ez EU ellen van mindenki? Amikor prosperált a gazdaság, akkor sokkal jobban lehetett EU melletti intézkedéseket meghozni. Úgyhogy ne is zavartasd magad a hülye elméletekkel...

2012. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nekik is jobb volna egy közös Európában nem? Vagy ők inkább az Egyesült Államokhoz húznak jobban?"

Ők mindig is a jenkik mellett álltak, innen a széthúzás.


Mellesleg: a UK azért ellenzi az egységes EU-t, mert akkor az túlsúly lenne velük szemben a kontinentális Európában.

Hallani olyat is, hogy a britek nem is igazán tartják magukat európainak. Hát nem bánnám valaki odébb kotorná őket az USA közelébe, ott aztán mérföldezhetnek...

2012. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pietrosol ***** válasza:

Szia ma 17:57!


Elég primitív a stílusod!


A válságot is ők hoztál létre,ha nem lenne világos!Ha valamely országot nem vágnak teljesen nullára,nincs az az IMF mentőcsomag, amelyre szükség lenne!

2012. júl. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt valóban csak ideológiákról van szó, a britek büszkék függetlenségükre, arra, hogy ők elvannak zárva mindentől egy szigeten. A gazdaságnak nagyon nem tenne jót, ha elszakadnának Európától, és ezt a kormány is tudja. Most fellebbentették ugyan ezt a népszavazás kérdést, de szerintem abból nem lesz semmi.
2012. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A válságot nem az Eu okozta, hanem tözsdei összemomlás utáni bankmentés. Egy kivétel talán Görögország, ahol csalás is törént. A 3%-os hiány nem valami szórakozás, hanem ez a piac tűrőképessége, erre nincs befolyása az Eu-nak. Én UK-ban élek, és dolgozom. Nem vagyok biztos benne, hogy kifognak, lépni de ha kilépnek akkor és Svájchoz hasonló lesz a státusz akkor is az uniós tovények 85%-a érvényes lesz rájuk, tagsági díj magasabb mert most az alacsony, azért tűnik nagynak, mert sokan vannak, és belszólási jogot az Eu ügyeibe elvesztik. Most vétózhattak büdzsé ügyben, ezután kénytelenek elfogadni, belszólás nélkül.
2013. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!