Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A horvátok mit gondolnak...

A horvátok mit gondolnak Koszovóról?

Figyelt kérdés
A horvát jobboldaliak örülnek a szerbek kárának, vagy ebben a kérdésben támogatják a szerbeket?
2012. júl. 25. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Többnyire azok támogatják a szerbeket, akiknek szintén vaj van a fülük mögött - pl. Szlovákia, Románia, stb.

A horvátoknál nincsenek elnyomott, vagy autonómiára törekvő nemzetiségek, az a pár tízezer magyar meg bosnyák nem nagyon érdekli őket, szóval szerintem Koszovót támogatják.

2012. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor megtoldanám a kérdést. Olyanok válaszát várom akik értenek hozzá, vagy tapasztalták.

Horvátországban több mint 200 ezer szerb él egyébként, az elég nagy kisebbség nem?

2012. júl. 25. 18:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Első jó nagy hülyeséget mondott, Horvátország tele van szerb lakta területekkel.
2012. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ameddig a Szerbekkel kilehet valahogy b@szni addig ők örülnek, hidd el! A Bosnyákokkal, Szlovénokkal, Macedónokkal, Montenegróiakkal együtt.
2012. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez sem igaz sajnos, a montenegróiak nincs - nem is volt - konfliktusuk a szerbekkel.
2012. júl. 25. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Én többször is voltam a Horvát tenger parton ami ugyebár tőlem Győrből pár száz kilométer ahol voltam most az 650 km és minden faluban/városban kint van Ante Gotovina, Mladen Markač illetve más nemzeti hősök képe. A szerbeket szinte minden Horvát utálja ráadásul a szerb gyűlöletet a legtöbb kisebbség is támogatja (magyar, bosnyák, szlovén, olasz).
2012. júl. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na akkor szerinted egy Magyar-szerb, Horvát-szerb háborúban ki mellé állna Montenegró???
2012. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én nem arra kérdeztem rá(gyengébbek kedvéért), hogy ki szereti a szerbeket. Tisztában vagyok az érzelmekkel. Csak arra lennék kíváncsi, hogy a horvátok (elsősorban a jobboldal) hogyan vélekedik arról a fajta igazságtalanságról, ami a szerbekkel történt. Azt is tudom, hogy még a bombázások idején születtek bizonyos örömködő dalok, de azóta eltelt több mint tíz év.
2012. júl. 25. 20:59
 9/11 mustafa33 ***** válasza:
41%

Ja! szóval azt szeretnéd hallani, milyen igazságtalanság érte a szegény galamblelkű szerb nemzetet, pedig az csak csókolgatja a szomszéd népeket és a javukra törekszik. A hálátlan horvátok, bosnyákok, szlovének pedig keblén melengetett kígyók módjára bántja ahol tudja a szegény maszületettbárány csetniket.

Na nem, prijatel molim te, ez nem így igaz. Sőt az ellenkezője!

2012. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Horvátország elismeri függetlennek Koszovót. Ez szerintem pont eleget elárul. Amúgy a szerbeket nem kell sajnálni, világéletükben vadállat módra irtották a környező népeket, előbb a magyarokat (1848-49), aztán a magyarokat és németeket (1944-45), majd a horvátokat és bosnyákokat (1991-1995), végül pedig az albánokat (1998-1999). Ha engem kérdezel, ami velük történt az történelmi igazságtétel.
2012. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!