Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Michelle Obama álszent?

Michelle Obama álszent?

Figyelt kérdés

Annyira nem bírom azta a nőt, mielőtt mondanátok valamit arról, hogy féltékeny vagyok rá, közlöm veletek, hogy nem vagyok, de egyszerűen nem bírom elviselni azt az álszentséget, amit csinál.

[link]

A férjével, az elnökkel semmi bajom, szerintem jól végzi a dolgát, de a nő az valami hihetetlen, szerintem nem érdemli meg, hogy ő legyen az első színes bőrű amerikai first lady. Szerintem a dolgot már a 2008-as kijelentésekor érződni lehetett, amikor azt mondta, hogy "mióta felnőtt, először érzi igazán büszkének magát Amerika miatt". Ti hogy érzitek?


2009. júl. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom mielőtt Obama elnök lett, azelőtt is jól kerestek. Van egy rakat pénzük, mégis mire költsék? Persze, jótékonykodhatnának is, de ha megtehetik, miért ne?

Engem különösképpen nem zavar!

Mellesleg a gazdagabbak nagy része (nálunk, Magyarországon is) irtózatosan sok pénzt költ többmilliós ékszerekre, táskákra stb. Lásd például az Operabált!

Sőt néhányan több-tízmilliós arannyal és gyémántokkal kirakott mobilt is vesznek!

2009. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
A férje se az a szent ember mint akinek beállítják.Tömegesen gyilkolják a palesztinokat és ujgorokat, amerika pedig csak nézi(Izraelnek még fegyvereket és dollármilliárdokat ad amivel aztán palasztinokat mészárolnak)
2009. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Itt nem erről van szó. A kampány alatt teljesen másképp öltözködött, nem milliós ékszerekben-ruhákba járt. Most viszont nagyon rákapott a dologra, és ez engem így a gazdasági válság idején bosszant. Nem sajnálom tőle, mert tényleg nem, csak idegesít, hogy eddig, és talán még egy jó darabig, mindenki istenítette, és megjátszotta magát. Nem bírom az álszentséget, ez az egy dolog, ami nagyon visszataszító szerintem. Viszont bárki bármit is mondd, fenntartom, hogy nem csak a kampány ideje alatt kell gondolni a gazdasági válságot megszenvedő emberekre és hangoztatni azt, hogy márpedig ő ugyanolyan, mint bárki más.


Hozzátenném, hogy egyszer elment a szegényeknek kaját osztani, kemény 10 percig. És itt a 10 percen van a hangsúly.

2009. júl. 17. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nem Michelle Obama felelőssége az, hogy megszüntesse a szegénységet a világon. Ő is csak egy ember, akinek nyilván a saját boldogsága a legfontosabb. Ennyi erővel mondj le te is minden luxusról (tv, internet, ipod, stb.), és add a pénzed a szegényeknek. A világ egyszerűen nem úgy működik, hogy a gazdagok eltartanak mindenkit. Mégis hogy képzeled ezt el, nem is értem?
2009. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azt állítom, hogy tartsa el a szegényeket, dehogy:) De ő egy first lady, és nem MO miniszterelnökének a felesége, hanem a világ egyik vezető országának first ladyje. De nem értettél meg, mert ez az én véleményem, és nem is ezzel van a baj, hogy ő így öltözködik most, hanem azzal, hogy a kampány alatt ne mígy. A kampány alatt egy teljesen más nőt ismerhettünk meg, de igen, aki a szegényekért van, és nem felsőbrendűségű nő, aki milliós táskákba és gyémántokba jár, mint Cindy McCain (bár az ő érdeme legyen, hogy a kampány alatt sem cserélte le ezeket a ruhákat szegényebbekre) Tudom, hogy a kampányt meg kell nyerni, és ők jól is csinálták, én se csináltam volna másképp, de miután megnyerték ne tolja már elénk rögtön pár hónappal a többmilliós cuccait az orrunk alá (ismét mondom, nem irigykedés, csak bosszant)
2009. júl. 17. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég sok időd van neked, ha ez a legnagyobb problémád és nincs valami fontosabb dolgod.

(na megyek vissza befőzni)

2009. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jobban flancolna, mint a többi. Okos nő és nem úgy ismerte meg a férjét, hogy az már magas pozícióban volt, szóval nem a pénzéért vagy a hatalomért ment hozzá. Nem tudom, hogy te honnan ismered kérdező, hogy olyat mondasz, hogy nem érdemli meg a pozícióját. Mert te érdemelnéd meg?
2009. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!