Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Finnországnak tényleg a romák...

Finnországnak tényleg a romák miatt növekszik a népessége, vagy maga a finn lakosság gyarapodik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 10:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hol olvastad?

Finnországban 10.000 czigány él, míg az ország lakossága 5.410.233 fő. Ha csak a czigányok miatt nőne a lakosság, minden czigány párnak 345 gyereke kellene szülessen, ráadásul évente, szóval sehogy sem megy a dolog. [link]

2012. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor maga a finn lakosság növekszik?
2012. aug. 18. 11:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Nagyon meg fogsz lepődni, de: Finnországba nem csak a cigányok mennek! Arab, szláv, sőt, még nyugat-európai bevándorlók is akadnak arrafelé.
2012. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Jó ez oké ezt láttam, bárt kevesen vannak. De a finn lakosság "termékeny" vagy a bevándorlók?

Mert Finnországnak ha kicsit is, de folyamatosan növekszik a népessége.

2012. aug. 18. 14:39
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
Úgy tudom, olyan ország, aminek a lakossága nagyrészt fehér és növekszik is az csak egy van: Oroszország. Bár lehet, hogy ott is a muszlimok szaporodnak (sajnos)
2012. aug. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Oroszország pont a jelentős népesség csökkenéssel küzd....
2012. aug. 20. 16:22
 7/23 anonim ***** válasza:

Nem hiszem:

[link]

[link]

2012. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 assurbanapli ***** válasza:

úristen, oroszország élen van fogyásban ember! és csak 80%a orosz

és mi bajod az iszlámmal? betges zsidrák

2012. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a külföldi források nem ezt írják. Biztos ők hazudnak. Amúgy csak annyi a bajom velük, hogy nem bírnak a p*csájukon otthon megmaradni, hanem hozzák a fehér országokba a "magasan fejlett kultúrájukat".

Zsidó meg nem vagyok, bár a nevedből ítélve te inkább tartozol a sémiták közé. Azokat meg egyformán utálom, legyen arab vagy zsidó, remélem jól oda ütnek egymásnak a Közel Keleten aztán nem hallunk felőlük egy darabig.

2012. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 assurbanapli ***** válasza:

mivel szélsőjobbos forrást linkeltél ezért azt sejtem (csak sejtem) hogy szélsőjobboldali vagy (mellesleg akárcsak én), a magyar szélsőjobboldal véleménye pedig egyértelműen a baráti törekvés az iszlám felé

ez megnyilvánul a keleti nyitásban, a többségében muzulmán turáni rokonnakvélt népek felé, valamint az arab-magyar barátság napja is jól példázza ezt a Jobbik részéről

tehát minden bizonnyal tudathasadásod van

oroszország pedig talán a mostani népszámlálásokra produkálhat valami megtorpanó fogyást

2012. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!