Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nyalizik az egész világ...

Miért nyalizik az egész világ Amerikának? Mi van ott, ami máshol nincs?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 19:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

a világ 2. talán 3. legnagyobb állama hisz egyesült államok

nemtudom miért nyalnak nekik de vmi lehet a háttérben

2009. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Pénz, hatalom!
2009. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%

én nem nyalizok. én nem is mennék oda.


habár van 1-2cég, ahol szívesen dolgoznék.

2009. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Hatalom
2009. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Én azért jöttem az USA-ba fiatalon, mert mindig itt akartam élni. Személy szerint megértem, hogy páran miért vágynak ide, ahol szinte minden dolgos emberből lehet az, ami lenni akar. Ez nem mindenhol valósítható meg. Szerintem nem mindenki nyal Amerikának, de vezető hatalom és politikailag, gazdaságilag, katonailag nagy a befolyása. Szóval minden ország függ tőle valamilyen szinten, nem is kicsit... félelem és saját érdekek motiválják az egyes országok kormányait.
2009. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
ez nemtom egyáltalán hogy lehet kérdés, tök egyértelmű, pénz, hatalom, fejlett életszínvonal, civilizáció .... a pénz révén pedig aztán minden (tudomány pl)
2009. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
Az egész világ?? Szerintem alig van olyan ember, aki nyalizik nekik, mivel már megutáltatták magukat mindenkivel! Az egysejtű agyú politikusokra jellemző ez a nyalizás csak. Én személy szerint rühellem az idióta, IQ harcos, metéltf*szú jenkiket egytől egyig és előbb halnék meg, minthogy nekik nyaljak!
2009. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Metéltfaszú? :O Tapasztalat? :)
2009. júl. 23. 20:53
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Azok hát! Te nem tudtad?? Járj utána, hogy miért mondtam! Nem tapasztalat, nem vagyok b*zi. A véleményem fenntartom. Mind hülye idióta.
2009. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos, vezető hatalom politikailag, gazdaságilag, katonailag...


A világon egyre többeknek visszatetsző, hogy irányítani akarják az összes országot.


Azt mondjuk megértem, hogy az országok kormányai próbálnak jó viszonyt kialakítani az USA kormányával, mert aki nem tetszik nekik, azt okkal-ok nélkül megszállják katonailag (nekik kitalált indok is elegendő erre, mint tudjuk).


De nekem kisembernek nem kell "nyalnom" őket, én kimondhatom, hogy hülye bunkó népségnek tartom őket!

Nem érdekel sem Obama, sem Bush, sem a többi kretén, egyáltalán nem vágyom az USA-ba, már attól is undort kapok, ahogy a sz.ros vizumukat osztogatják (semmi közük a bankszámlaszámomhoz, vagyoni helyzetemhez, nincs joguk a gyerekem iskolai igazgatójától igazolást kérni, stb.).

Én ugyanezeket kérném az USA állampolgároktól, ha Európába akarnak utazni!!! (+Vérvizsgálatot és AIDS-szűrést is!)

2009. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!