Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Néhány tény és feltevés...

Néhány tény és feltevés alapján feltehetjük, hogy úgy mond "összeesküvő" gazdagok szolgának akarnak minket?

Figyelt kérdés

Tény hogy például az USA-ban (ami tegyük fel a Rockefellereké, a tulajdonuk) évtizedek óta szó szerint hülyülnek a gyerekek évről évre. De ha ez nem tetszett valamelyik republikánus/demokrata kormánynak akkor miért nem tett radikális változásokat?


A legtöbb oktatási program amit ma az USA-ban alkalmaznak a NAE-től ered.


Ami érdekesség ezzel kapcsolatban, hogy a NAE-t John D. Rockefeller alapította.


Wikipedia forrás: " Later he would become involved in other organizations set up by Senior, the Rockefeller University and the International Education Board."


[link]


Aztán gondolkodjunk el. Ha te ilyen nagy ember lennél, ilyen nagy családba születtél volna, ilyen gazdagsággal, cégekkel a birtokodban, politikusokkal (tény hogy a politikusokat a cégek választják az USA-ban, ő tőlük kapják a rengeteg pénzt a kampányaikra, ezért természetes hogy az amerikai politikusok a cégeket részesítik előnyben az egyszerű szavazók helyett, miután hatalomra kerültek) Tehát, ha egy Rockefeller lennél. Te milyen embereket akarnál jobban? Hülye embereket akik bármit elhisznek a híradókban és egy szavuk sem lesz, ha csökken a fizetésük, nő a munkaidejük és tulajdonképpen szolgák egy gyárban.

Vagy olyanokat akik gondolkodnak, és nem csak azt ismétlik el amit mások mondanak, a híradóban, tv-ben hallottak?


Ennek a videónak erről szól az utolsó fél órája, egy órája:


http://www.youtube.com/watch?v=K0cElTPsQx8&feature=related


Nagy hátránynak tekintem, hogy David Icke is szerepel néhány pillanatot a videóban, de itt nem mond őrültségeket.


2012. aug. 31. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam: NAE helyett, NEA. (nézzétek el, fáradt vagyok)



Állítólag John D. Rockefeller gyakran idézett mondata volt: "Nem egy gondolkodó nemzetet akarok, hanem egy dolgozó nemzetet akarok."

Tekintve, hogy már régen élt, így ezt mondatot nem tudom kellőképpen bizonyítani. Ezért nem tettem bele a tények részbe.

2012. aug. 31. 22:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, hogy miért romlott le ennyire a közoktatásuk.
2012. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi igaz belőle, de

1.Egy ilyen gazdag ember tudhat valamit és ezek alapján elképzelhető

2. Egy ilyen vállalkozó szellemű ember nem fog a babérjain ülni.


Persze majd mindjárt jön a sok nagyokos és megmondja, h ez teljesen kizárt, h ...

2012. szept. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!