Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért vannak még mindig olyan...

Miért vannak még mindig olyan emberek, akik támogatják Viktort?

Figyelt kérdés
Amerika és Örményország haragszik ránk újfent, ráadásul magyar zászlót égettek. Hát én amikor megláttam, azt hittem, sírva fakadok. És a nép csak tűr?
2012. szept. 1. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem meglepőbb azoknál,akik Gyurcsány előadásain részt vesznek és tapsikolnak neki.

Egyik kutya,másik...hát már nem is tudom mi.

2012. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És mint látjátok itt még a rendőrök sem szólnak bele:


[link]


Egyébként teljesen megértem őket. Nekünk az örmények édestestvéreink (najó Orbánnak nem mert neki a cigányok azok) épp tőlünk nem várták volna, hogy eláruljuk őket, különösen azt nem, hogy pénzért tesszük.

Ha én örmény lennék valószínűleg azt sem tudnám ki az az Orbán Viktor és én is Magyarországot utálnám az árulásért.

Tehát az ő szemszögükből teljesen érthető amit tesznek. Nincsen abban hiba.

2012. szept. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Boldog lennék, ha az örmény téma lenne Orbánék legnagyobb hibája. De örülök, hogy szerinted minden mással rendben vannak, hiszen téged csak ez zavar.
2012. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fideszeseket logikával nem beszéled le Orbánról!

Egy hatalmas kupac k.ki amit művel de a nyócévezéssel meg a multizással, gonosz EU-tással egyben tartja a birkanyáját...

2012. szept. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A Jobbik meg EU zászlót égetett. Akkor is majdnem sírtál?


Annyira unalmas már, hogy mindig és mindenki ebben az országban utálkozik, gyűlölködik, anyázik és fröcsög a másikra, szíve szerint a legtöbben megfojtanának mindenki mást, aki csak ellen mer mondani nekik.


Aztán holnap meg mintha elfújták volna ezt az eseményt, senkit sem fog érdekelni, lesz új okunk utálni a másikat. Ebben tényleg világelsők vagyunk. Nincs másik ország, ahol ennyire gyűlölnék az emberek egymást...

2012. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
EU-s zászló égetésénél minek sírjon bárki is? Az nem egy nemzet jelképe, csak egy szervezeté, meg néhány politikusé.
2012. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

túlreagálod... Vannak akik kedvelnek minket, és vannak akik nem.

Mi is bármikor égethetnénk USA vagy örmény zászlót.

A nép meg konkrétan mit tenne? Menjen el gyilkolni Arméniába vagy az USÁba? Vagy hogy gondolod?

Viktort meg 1001 dolog miatt el lehetne üldözni, és te pont ezen az egyen háborodsz fel?

A jobbikotok meg EU-s zászlót égetett, de az persze jó amikor EU-s pénzből épülnek dolgok idehaza...

2012. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

ÉN nem támogatom! HARAGSZOM rá! Mindig is! Tönkretette az országunkat, szidalmazta a többi országot, és most meg kialakította ezt a konfliktust!


Mindig azt várom, hogy mikor lázad fel a magyar nép és követeli Orbán lemondását!

2012. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8.- Soha. A fiatalok kivándorolnak, az ország elöregszik, bejönnek a bevándorlók, külföldiek, és vége. Itt lázongás istenített viktorunk ellen nem lesz.
2012. szept. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!