Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az örmények most miért utálnak...

Az örmények most miért utálnak minket?

Figyelt kérdés

Semmit nem hallottam róla csak a híradóban de az elejéről lemaradtam.Így most egy kérdőjel???


/Sejtem azért,hogy miről van szó csak biztosan szeretném tudni, de ettől függetlenül gusztustalannak találom a magyar zászló megtaposását és az egész nép ócsárolását egy politikai döntés miatt.Még ha igazuk is van az örményeknek számomra már nem szimpatikus nép/



2012. szept. 1. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Van egy halom cikk a neten és itt is van egy halom kérdésben leírás. Nézz utána kicsit.
2012. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Egy nem asszem azerbajdzsáni ember megölt egy örmény embert a magyarok elkapták a gyilkost majd pár hónap után hazatoloncolták ahol otthonában az elnök kegyelmet adott neki. Így a gyilkos pár hónap börtönnel megúszott egy gyilkosságot amiért az örmények kiakadtak ,hogy nem kellett volna ezt tegyék a politikusoknak...
2012. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Mivel az örmények édestestvéreink (najó Orbánnak nem mert neki a cigányok azok) épp tőlünk nem várták volna, hogy eláruljuk őket, különösen azt nem, hogy pénzért tesszük.

Ha én örmény lennék valószínűleg azt sem tudnám ki az az Orbán Viktor és én is Magyarországot utálnám az árulásért.

Tehát az ő szemszögükből teljesen érthető amit tesznek. Nincsen abban hiba.


Mellékesen jegyezném meg még magyar szemmel is érthető lenne, ha valaki a magyar népet gyűlöli azért mert olyan cigányt szavaz kormányra mint Orbán Viktor aki a magyar érdekek sárbatiprása mellett egyedül a cigány érdekekért áll ki és elsődleges célja a magyar nép aláásása minden tekintetben.

Őszintén szólva a magyarellenes Orbántól semmi mást nem is vártam.


http://www.youtube.com/watch?v=BTuTZTHrNZo

2012. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még 2004ben elkapták, nem? és 2005ben elítélték..
2012. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként mindenhonnan hazaküldik az elítélteket néhány év után a saját országukba. Csakhogy tudjátok.......
2012. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyébként mindenhonnan hazaküldik az elítélteket néhány év után a saját országukba. Csakhogy tudjátok......"


Ez mondjuk igaz. Csak a mostani esetben nem húzták rá a hullazsákot.

2012. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom, mint itt az egyik előttem lévő.

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__340..


20:32 -es hozzászólás

2012. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!