Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki, mikor és hol mondta?

Ki, mikor és hol mondta?

Figyelt kérdés

„Az Amerikai Egyesült Államok nagyobb veszélynek van kitéve, mint ami a római egyházban rejtőzik...

Ez a nagyobb veszedelem, uraim, a zsidó.

Mindazon országokban, ahol a zsidók nagyobb létszámban letelepedtek, mindig lerontották azok erkölcsi nívóját, kereskedelmi épségét elértéktelenítették, különváltak és soha nem asszimilálódtak. A vallást, amelyre ez a nemzet épült, kigúnyolták és az előírásaival szembeni ellenállással megpróbálták aláásni. Egy államot teremtettek az államon belül. Ha valahol ellenállásba ütköztek, akkor minden eszközt megragadtak, hogy az illető országot pénzügyileg megfojtsák, ahogy ezt Spanyolország és Portugália esetében is tették.

Több, mint 1700 éven keresztül siratták a zsidók szomorú sorsukat, mert elűzték őket hazájukból, ahogy ők Palesztinát nevezni szeretik.. De biztosítom önöket, uraim, ha a kultúrvilág ma vissza akarná adni nekik Palesztinát saját tulajdonukba, akkor rögtön találnának valami nyomós okot arra, hogy ne kelljen oda visszatérniük. Miért? Mert ők vámpírok, és vámpírok nem tudnak élni vámpírokból. Egymás között nem tudnak létezni, keresztények és más népek hátán muszáj élősködniük, olyanokén, akik nem az ő fajtájukból valók.

Ha önök ezeket az embereket az előttünk fekvő alkotmány iratában az Egyesült Államokból nem zárják ki, akkor kevesebb, mint 200 éven belül olyan tömegekben fognak ide csődülni, hogy az országot uralják és felzabálják, megváltoztatják államformánkat, amiért mi amerikaiak a vérünket hullattuk, életünket és vagyonunkat adtuk, szabadságunkat kockáztattuk és a legjobb gondolatainkat áldoztuk.

Ha önök ezeket az embereket nem zárják ki, akkor az önök leszármazottjai lesznek azok, akiknek kint a földeken kell dolgozniuk, hogy ezeknek a másoknak a nyereséget szállítsák, miközben ezek a mások az irodákban ülnek és kezeiket szórakozva dörzsölik.

Óva intem önöket, uraim: ha nem utasítják ki örökre a zsidókat, akkor az önök gyermekeinek gyermekei önöket a sírjaikban is átkozni fogják.

A zsidók, uraim, ázsiaiak. Mindegy hogy hol születtek és mindegy, hogy hány generáció óta jöttek el Ázsiából, sohasem lesznek mások. Gondolatviláguk más mint egy amerikaié és ez még tíz generáció után sem lesz másképpen. Egy leopárd nem tudja a foltjait megváltoztatni.

A zsidók ázsiaiak és fenyegetést jelentenek ennek az országnak, ha bevándorlásukat megengedjük, ezért az alkotmányunk által ki kell őket zárni.“


2009. júl. 28. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha jól tudom ez George Washington az Egyesült Államok első elnökének az egyik beszéde.

Bár ízig-vérig demokrata volt és liberális.

De ismerte a zsidó jellemet és a zsidó szellemet.

Éppen ezért féltette az országát a zsidóktól.

2009. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Elnézést kérek a kérdezőtől!


Tévedtem,ugyanis utánanéztem és Benjamin Franklin mondta.

BENJAMIN FRANKLIN -nak ez a jóslata a CHIT CHAT AROUND THE TABLE DURING INTERMISSION = Csevegés az asztal körül szünetben a Philadelphiai alkotmányozó gyűlésen született 1787-ben. Egy South Carolinai képviselő, Cotesworth Pinckney jegyezte föl!


Mégegyszer ellnézést kérek a téves információért!!!


Georghe Washingtonnak is volt egy hasonló beszéde és avval tévesztettem össze!

2009. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Ezt a beszédet állítólag Franklin mondta 1787-ben. Először a szöveg mégis csak 1934-ben "került elő" egy amerikai náci lap hasábjain. Ez azért vicces, mert a 18.-19. században még bárki tehetett (volna) antiszemita kijelentéseket, akkoriban nem volt polkorrektség. Néhányan mondtak is rosszat a zsidókról (Marxtól Kantig), de erőszakos és rendszeres antiszemitizmus nem létezett. Ezért ha Franklinnek lettek volna antiszemita kijelentései, azok korábban is ismertek lettek volna, nem 1934-ben kellett volna hirtelen "megtalálnia" őket egy - jé, de furcsa egybeesés - náci lapnak. Egy ezerszer leleplezett hamisítványról van szó, de aki hinni akar benne, azt nem lehet eltántorítani attól, hogy higgyen benne.


[link]

2009. júl. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

"Georghe Washingtonnak is volt egy hasonló beszéde"


Bizony volt, és az is hamisítvány. Ugyanis G. W. a valutaspekulánsok ellen beszélt, ezt egyesek behelyettesítették a zsidókkal, és azóta úgy terjesztik, hogy a zsidókról beszélt.

2009. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki kíváncsi lenne rá,mi volt a nagy történelmi személyiségek véleménye a zsidókról.Itt elolvashatja: [link]
2009. júl. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

"Akié a múlt, azé a jelen és akié a jelen, azé a jövő"


Ocsmány, de nagyon hatásos, ahogy az előző linken is látszik.

2009. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 01:56


A 2 és fél százalékos pártra szavaztál?

2009. júl. 29. 23:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"A 2 és fél százalékos pártra szavaztál?"


Nyilván aki nem hisz egy hamisítványban, az csakis eszdéeszes lehet. Mert hamisítványokban hinni az jó dolog.


Jelentem: nem vagyok eszdéeszes, csak 3 kattintásnyira utánanéztem a szöveg történetének. Tudod, az interneten sok minden van, nem tilos a jobbikos oldalakon kívüli világba is kirándulásokat tenni vele.


Nem vagytok jobbak a kommunistáknál.


Ha kinövöd ezt a mostani fanatikus korszakodat (ha kinövöd valaha), baromira szégyellni fokod, hogy milyen voltál.

2009. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanmár,szerintem meg éppen hogy nem hamisítvány.

Csak megint a zsidókat akarják kimosdatni.

Mint mindig.....manapság.

Nem kis mértékben hozzájárul ehhez a Nyugati világban tapasztalható totális zsidó médiakontroll és pénzügyi hatalom.(Amit nemcsak hogy bírálni de már megemlíteni is antiszemitizmus)


Fentebb van egy link ahol megkukkanthatod hogy mi volt a nagy emberek véleménye erről a ravasz népről.


Valószínűleg ha a zsidókat 3000 éve mindenhonnan kiűzik mindenhol utálják őket akkor ezért nem az emberiség a hibás,hanem a zsidóság.....De idáig már nem terjed az ész.

2009. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!