Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a cikkekről, videókról?

Figyelt kérdés

Minden általam belinkelt cikkben videón minimum forrásként megjelölik a külföldi cikkeket, jobb esetben közgazdászok csoportjának véleményét, híresebb befektetők véleményét, esetleg fehér ház honlapjára hivatkoznak törvények esetében.

Cikkekben előfordulhat a cikk író saját véleményei, vallásos hiedelmei, de véleményem szerint ezek nem vonhatják kétségbe azon tényeket amiknek közgazdász/politikai forrásai vannak.


[link]



"A CNBC csatornán egy érdekes riportot lehetett látni":


[link]


"Lehet, hogy a bankok és az állam csendesen készülnek a pénzügyi összeomlásra?":


[link]


"DHS pontosítja az új lőszerbeszerzéssel kapcsolatos információkat"


[link]


"Jim Rogers szerint az amerikai elnökválasztás után válik igazán kritikussá a helyzet"


[link]



[link]



Esetleg még ezt összekapcsolhatjuk Jesse Ventura egyik filmjével, amiben egy törvényt mutatnak be, melyben "aktiválódnának" az USA-ban olyan lakóparkok amiket dupla magas kerítéssel, befelé forduló szögesdrótokkal vannak körbezárva "hogy megvédjék a majd bent lévő embereket" és szép vasutak a bejáratok közelében.


http://www.youtube.com/watch?v=doQbjQnpRvg



2012. szept. 6. 23:03
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. szept. 6. 23:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó linket néztem meg, azt se olvastam el. Megnéztem a forrást: RT és PRESSTV.ir. Az egyik a ruszkik a másik Irán szócsöve. Innentől kezdve semmit nem kell magyarázni. Biztos van benne valami, hogy Obama nagy hatásköröket kapott, de túl van lihegve, ahogy általában a szélsőjobbosok reagálnak ezekre. Azt azért ne felejtsük el, hogy akármekkora hatalma is van ott Obamának, a kongresszus le is válthatja, stb... Vagyis a nép adott neki felhatalmazást. Ne haragudj, de ilyen hülyeségeket nem is fogok tovább nézegetni, még arra sem veszem a fáradságot, hogy jobban utánanézzek, mert úgy járok, mint amikor annak jártam utána, hogy az USA valóban haláltáborokat épít-e. Akkor az alaskai Fairbanks közelében lévő táborról titulálták ezt, aztán hosszas utánajárással kiderült, hogy semmi köze hozzá, sőt még egy építész is megerősítette. Na ennyit erről!
2012. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


"Richard Duncan, formerly of the World Bank and chief economist at Blackhorse Asset Mgmt., says America's $16 trillion federal debt has escalated into a "death spiral, "as he told CNBC. "


1. válaszoló jó érzékkel rendelkezik, hogy azt a linket választotta aminek pont nincs politikai/közgazdász forrása és emiatt nem olvassa el a többit.

2012. szept. 7. 09:35
 4/9 A kérdező kommentje:

Hoppá

Félreértettük egymást 1. válaszoló, az utolsó linknek van politikai forrása.


Konkrétan a fehér ház honlapjára hivatkozik a törvény esetében.

narancssárgán írva: "legújabb végrehajtási utasítása" szöveg, egy hivatkozás a fehér ház honlapján lévő Executive Order-re


Felül a forráshoz nem a hivatkozások forrását írják ki hanem azt, hogy honnan fordították le a cikket, de a narancssárga szövegek a hivatkozások a törvényekre, befektetők, közgazdászok véleményére. Stb. Szóval a narancssárga szövegek a linkek amikre utaltam.

2012. szept. 7. 09:41
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyébként érdemesebb időrendben nézni és leírom még egyszer "minimum forrásként megjelölik a külföldi cikkeket, jobb esetben közgazdászok csoportjának véleményét, híresebb befektetők véleményét, "

Ezek a hivatkozások a cikk szövegeiben narancssárgán vannak írva, tehát ha rájuk kattintasz, akkor nyílik meg a honlap mondjuk a fehér ház honlapjára, cnbc riportjára stb.

2012. szept. 7. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni és elismerésre méltó hogy nem csak leír valamit hanem azt alá is igyekszi támasztani!


Több érdekesség volt benne amivel részben egyet is értenék bár elég erős egyoldalúságot láttam benne. Kb mintha 30-an bunyóztak volna a téren és te eldöntenéd hogy csak azokat a véleményeket tekinted igaznak ami egybe vág a saját fiad elmondásával! Azt nem vizsgálnád hogy valyon a fiad nem-e hazudik! Sőt, a fiadtól minden egyes szót igaznak vélnél...

Így igazából felkészültem rá hogy az egyik oldal véleményét és érveit olvashatom el. Ami azért nem rossz, ha valaki mindkét oldalt meg akarja hallgatni!


Aztán eljutottam Rompuy-ig és a videójáig!

És szerencsére értek angolul így észrevettem hogy mekkora félrefordítások vannak a magyar részben és mekkora ferdítés az egész!

Nagyjából a globális összefogásról beszél és hogy ezt a válságot csak együtt tudják megoldani az országok! És ezt ferdítik el arra hogy egy globális kormány megalakításáról beszél!!! És mindezt úgy hogy ez akkor 2009-ben indult el ez a globális kormányzás Rompuy-al!

Na azóta ki vett észre hatalmas globális kormány uralmát? Mert én nem...


Egyébként a CNBC-n láttam azt a "tőzsdegurut" is aki 2011 végére, 2012 elejére jósolta a globális összeesküvéses összeomlást a világban... Nah ezt sem vettem észre...


De majd szívesen végigrágom magam az összes íráson(talán a kevesebb linkkel többet értél volna mert így vagy fél nap vagy több lenne ha mindent végignézve akarnék válaszolni)


Saját véleményem hogy iszonyat kegyetlen és brutál üzletemberek vannak a világban akik akár egy kisebb, nagyobb háborúért is lobbiznak és sikerrel. De ezek a hatalmasok nem egy régi összeesküvés részesei csak "egyszerű" hataloméhes emberek akiket a következő hataloméhes és feltörekvő generáció el fog tüntetni!!!

Ezek ellen harcolni kell de eltüntetni őket nem lehet mert nem a zsidókhoz vagy az illumnátusokhoz kötődnek! Ha ezeket a népeket/csoportokat eltünttnénk akkor sem lenne semmi változás!!!!


Érdemes megnézni Kínát és az arab világot! Főleg előbbibe látunk bele és tudjuk hogy ott egy ilyen "titkos" szervezet sincs, mégis olyan brutál és kegyetlen üzletemberek vannak akik emberéletet sem kímélnek hogy gazdagodjanak!

Most a kormányról nem is beszélve!


A világ ilyen! Az emberek sokat megtennének a pénzért és a hatalomért! És ez vallástól, nemzetiségtől és minden mástól független...

2012. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"A világ ilyen! Az emberek sokat megtennének a pénzért és a hatalomért! És ez vallástól, nemzetiségtől és minden mástól független..." Ez egyértelmű.

Nem azonnal várom a választ, de szerintem érdemes elolvasni őket. Mint ahogy írtad "Ami azért nem rossz, ha valaki mindkét oldalt meg akarja hallgatni! "

2012. szept. 7. 09:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként, észrevettétek, hogy a cikkek lényege nem valami összeesküvés(csak 1 cikkben van róla szó). Hanem arról szólnak, hogy gazdaságilag nagy baj lesz?
2012. szept. 9. 22:07
 9/9 default. válasza:

köszi a linkeket, sok érdekes dolog van, amiről nem tudtam.

tragédia az egész, és én azon gondolkozom, vajon mikor fog végre összeomlani az egész mételyes rendszer.

2012. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!