Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Obama komolyan...

Szerintetek Obama komolyan veszi a főként Izraelre nehezedő iráni fenyegetést?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 19:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem az számít, hogy ő mit gondol, hanem a mögötte állók mit fognak mondani. Mert akarhat ő bármit, ha nem úgy cselekszik, ahogy a cionista lobbi megköveteli, akkor szedheti a sátorfáját. Ha viszont elindítja a háborút, akkor szerintem megcsinálják neki, hogy megnyerje a választást. Romney az már régen megindította volna a háborút. Nem egy észlény a csóka, ha ő lesz az új elnök, akkor jöhetnek az újabb háborúk.
2012. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1

Szerintem nagyon eltúlzod az amerikai zsidó lobbi befolyásának mértékét. Ezen kívül az sem igaz, hogy az elnök kezében nincs hatalom, hogy ő és a pártja, illetve tanácsadói, értelmiségi holdudvara nem meghatározó.

Köztudott az Obama és Netanjahu közötti feszültség, és a zsidók nagyot csalódtak Obamában. De még így is többen támogatják, mint Romney-t.

2012. szept. 9. 20:23
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Attól még hogy utálja Netanjahut, akkor is hallgathat Rockefellerre.
2012. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3

Te is tévedésben vagy, ugyanis nem a pénz csinálja a politikát, hanem a politika a pénzt.

Persze jó lett volna, ha a kérdésre (is) válaszolsz.

2012. szept. 9. 21:21
 5/22 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, Obama meg Netanjahu napi kapcsolatban vannak.


Még volt is egy jó kis ügy abból, hogy neki és Sarkozynek kiszivárgott egy beszélgetése Netanjahuról ( asszem, Sarkozy mondta, hogy utálja Netanjahut mert egy nagy hazug , Obama meg erre azt mondta, hogy "Nekem mondod, nekem minden nap beszélnem kell vele).

2012. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha megkérhetem a tisztelt válaszolókat, mellőzzék az offolást. Tényleg kíváncsi vagyok minden véleményre a feltett kérdéssel kapcsolatban.
2012. szept. 9. 21:33
 7/22 anonim ***** válasza:
Ez nem volt offolás, persze ahogy akarod...
2012. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Amerika az amerikai erdekek szerint cselekszik, Izrael meg az izraeli erdekek szerint.

Obama szemely szerint az iszlamhoz huz. Mikor hatalomra kerult, a kairoi beszedben teljesen vilagosan megmondta, hogy szerinte az USA erdeke az iszlam baratsag, nem Izrael. A teny azonban az, hogy az irani atom TENYLEG veszelyes Amerikara is, ezert targyalasokba kezdett Irannal. Iran sorozatosan atdobta a palankon. Aztan jott az arab tavasz, aminek Obama rogvest tamogatoja lett (lasd Mubarak lemondatasa) amivel sikeresen elerte, hogy az USA ellenes Muzulman Testverek kerultek hatalomra. Ugyanakkor az USA-barat arab rezsimek megtanultak, hogy Obamara nem lehet szamitani. Oldalakon at lehetne sorolni Obama kozel-keleti hulyesegeit, amivel AMERIKANAK artott.


A teny, hogy Obama szupersztar, szimpatikus pofa, jol tud banni a kozonseggel. De taccsra teszi az USA-t mind gazdasagilag mind politikailag. Es igy termeszetesen a szovetsegeseit is (Magyarorszagnak sem jo egy gyenge Amerika).


Hogy Obama mit vesz komolyan es mit nem, azt nem lehet tudni, mert cikk-cakkban vezeti az orszagat, mindig arra fordul, amerre az aktualis szel fuj.

Az viszont vilagosan latszik, hogy az izraeli kormany nem szamit Obama segitsegere. Pontosan tudjak, hogy a haborut maguknak egyedul kell megvivniok.

Es ugy tunik, nagyon okosan fogjak megvivni.

2012. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Te is tévedésben vagy, ugyanis nem a pénz csinálja a politikát, hanem a politika a pénzt. "


Gondolom tisztában vagy vele, hogyan zajlanak a kampányok az Egyesül Államokban. ÍÍÍgeeen, pénzt gyűjtenek az emberekől a kampányaikra ééés neeeem, nem a csóró polgároktól, hanem a cégek vezetőitől.


ÍÍÍgeeen, ezért van az, hogy ott a cégek diktálnak.

2012. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
És a cégek alatt a FED is beletartozik.
2012. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!