Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A felsorolt 3 ország közül...

A felsorolt 3 ország közül melyik biztonságos egy európai számára? Milyen az életszínvonal?

Figyelt kérdés

Bolívia


Paraguay


Uruguay



Melyikbe érdemes menni? Mindíg vonzottak a spanyol nyelvű országok, és ennél a 3-nál akadtam meg. Milyen a közbiztonság? Melyikbe érdemes menni?


Jah és érdekelne: melyiknek növekszik a lakossága?


2012. szept. 11. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Paraguay-t és Uruguay-t nem ismerem, de Bolíviában tudom, hogy Santa Cruz viszonylag jobb hely.
2012. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam, hogy megy a vita mert el akar szakadni....amúgy főleg a fővárosra értem, de az ország többi része is érdekelne mind a 3-nál :D
2012. szept. 11. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Bolíviában és Uruguayban nem ajánlatos kimenni sötétedés után.Paraguay biztonságosabb.Talán paraguayban több pénzt kereshetsz mint a másik kettőben de miért akarsz ennyira messze menni?
2012. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Kiválasztottad latin amerika 3 legcsóróbb országát kb. :D

Akkor már inkább Argentína/Chile

2012. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Legcsóróbb?? Nemáár :S

Úgy tudtam Bolívia a legszegényebb, meg szegénységben ott van Peru Kolumbia, Venezuela.


De Paraguay és Uruguay:?



Arról tud vki vmi konkrétat? Melyik "jobb" ország? (GDP, közbiztonság, veszélyesség stb) Azt tudom, hogy Bolívia elég necces hely.

2012. szept. 12. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem Uruguay a legjobb ezek közül, Argentína közelsége eléggé felhúzza.
2012. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Az előző vagyok.

HDI szerint Uruguay a világ 48. legfejlettebb országa, Paraguay a 107., míg Bolívia a 108.

Magyarország ezen a listán a 38.

2012. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!