Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A külföldiek miért mindig...

A külföldiek miért mindig mongolnak gúnyolják a magyarokat?

Figyelt kérdés

Románoktól és szlovákoktól hallottam már.

Gondolom,hogy abból,hogy Ázsiából jöttünk,de akkor is én inkább 100x lennék mongol mint mondjuk román, nem tartom olyan sértőnek ezt.



2012. szept. 22. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

mongol igen, de pl szívesebben vagy magyar mint román ?:D

elég gáz mostanság.

2012. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Soha éltemben nem lennék román, megkínozhatnának, üthetnének, vághathátnak, feltéphetnék 20 körmömet, akkor se :D "Magyarnak születtem" :).
2012. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

#2-es


én is csak továbbtanultam :D

Nem egyébként, ha hiszitek ha nem, a magyarok voltak a legokosabbak, külföldön Ufo-nak meg Marslakónak hívtak minket (legalábbis a zsidó magyarokat)


de ez sajnos idővel elmúlt és szánalmas kis eltaposható együgyű kis nyamvadt nyámnyila nyomoroncok lettünk, akikkel mindent megtehetnek, ugyanis akármit csinál az állam, mi mindbe bele fogunk törődni szerintem...

2012. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Én csak romántól meg szlováktól hallottam ezt, és mint tudjuk egyik sem "külföld". XD (jó, a román félig igen) Amúgy meg elég gáz, mert a szlovákokkal vagyunk a legközelebbi genetikai rokonságban.
2012. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Loki, gyere már vissza az Asgardra! Apánk meg akar korbácsolni, miközben a Tórát olvassák fel!


Thor, a villámok istene

18/f

2012. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert azok. Elég érdekes lenne, ha pl sváboknak csúfolnák :D
2012. szept. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

"szánalmas kis eltaposható együgyű kis nyamvadt nyámnyila nyomoroncok lettünk"


Használj inkább egyes számot. A Többi több mint kilencmillió magyarra ez nem igaz. :D

2012. szept. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: pedig senki sem tesz az ellen semmit, amit orbánék csinálnak.
2012. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem sértő ,gondolj bele egy indoeurópai közegben képes volt fenn maradni ez a kis nemzet. Ezzel a régi szitoklással csak azt a tényt erősítik, amit a Habsburgok ideje óta próbálnak kitörölni a nép emlékezetéből ... :)
2012. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dick Esmen ***** válasza:
Mert mi hunoknak/hunok utódjainak hívjuk magunkat.
2012. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!