Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Németország járt...

Szerintetek Németország járt a legjobban a törökökkel, Franciaország a négerekkel és az arabokkal vagy Nagy-Britannia a négerekkel és az indiaiakkal (bevándorlók)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mi magyarok a cigányokkal....
2012. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Valaki így is-úgy is felépíti az országot. Ha nincs bevándorló (rabszolga), akkor a nemzet szegényebb rétege fogja pótolni a munkásosztályt.


Szerintem az Egyesült Államok járt a legjobban, hogy elszívta és szívja az európai koponyákat, majd a szabadalmakat ott jegyzik be, Európa meg a világ fizeti a szabadalmi díjakat, mint a katonatiszt.


Nem biztos, hogy minden német, francia vagy brit így látja, mert aki most munkanélküli, okkal teszi fel a kérdést, hogy "ok, ok hogy szegények a bevándorlók, de én ide születtem, ide köt minden, család, barátok, iskola, szülőföld, akkor talán nekem kellene munkát biztosítani - nem kizárólag - de elsősorban.


Ez olyan mint, nálunk. Mi a francért a török süti a gyrost, mikor egy magyar is meg tudná csinálni? Lenne munkája és ő még heroint sem árul, sem nem mossa a drog pénzt. :)

2012. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki sem járt jól a bevándorlókkal. Nem mondom, hogy nincsenek köztük is hasznos tagjai a társadalomnak, de egy jelentős részük elveszi az őshonos lakosok elől a munkát (még ha az alja munka is általában), másrészt pedig ha megfigyeled a bűnözök nagyrésze is köreikből származik úgy Német-, mint Franciaországban vagy éppen Nagy-Britanniában. Mindhárom ország modernkori történelmének legnagyobb zavargásai is éppenséggel a bevándorlók köreiből indultak ki.
2012. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha nem egyezik az ország hivatalos véleménye és a nép véleménye. Franciaországgal kapcsolatban, annyit tudok mondani, hogy a francia barátok, ismerősök nagyon utálják az arabokat és a román cigányokat. Ettől függetlenül csak magukban puffognak. Meg olyan kis nevetséges dolgokkal tüntetnek, hogy nem járnak azokra a helyekre, üzletekbe ahova az arabok. Nem vesznek Nike-t és Lacoste-t, mert azt az arabok hordják stb.
2012. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Előzőnek : nem kéne puffogniuk a franciáknak, mert tele kellett volna szülniük francia gyerekekkel az országukat, hogy ne legyen helye a bevándorlóknak.

Egy ország mindig azé, aki teleszüli.

2012. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azon gondolkoztál már, h ha a francia teleszüli attól még ugyan úgy megjelenik az arab, h bűnözzön meg a segélyek miatt?

A teleszüléssel a normálisan dolgozó arabok tünnének el....

2012. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem annak a függvénye, hogy ki járt-e jól vagy sem. Egyszerűen a fent felsorolt államoknak szüksége volt az olcsó bevándorlókra (No. még hívta is őket!), továbbá ezekben az országokban sokkal magasabb a diplomások arány, mint kis hazánkban és hát egy diplomás nem fog alja munkát végezni. Tetszik vagy sem, ez van. Sőt nálunk is ez lehet:


[link]


"Ön mit szeretne: nyugdíjfelezést vagy 3 millió vendégmunkást?"

2012. okt. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán Németországban a legjobb a helyzet. Ott nem hallani olyan utcai összecsapásokról, fosztogatásokról, mint Párizsban, Londonban.

És a törökök félig európaiak, közelebb állnak az európai kultúrához, mint az afrikaiak vagy a pakisztániak, bangladesiek.

2012. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 13:12

Köszönöm szépen az első választ a kérdésemre!:)

2012. okt. 5. 13:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezek az emberek gyakorlatilag a középkorból hirtelen bekerülnek a XXI-i Európába és nem nagyon tudnak mit kezdeni, ezért összetömörülnek, nem hajlandóak megtanulni annak az országnak a hivatalos nyelvét amiben élnek, nem fizetnek adót és még sorolhatnám.

A törökökkel azért is nincs annyi gond mert Törökország bár egy alapvetően szegény ország(legalábbis a lakosainak a nagy része szegény) azért nincs olyan hatalmas különbség köztük és pl Németország között.

De például egy szudáni bevándorló egy kicsit más tészta. Szerintem!

2012. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!