Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az UMDSZ és a KMKSZ miért áll...

Az UMDSZ és a KMKSZ miért áll szemben egymással?

Figyelt kérdés
Valaki leírná a rövid történetét?

#választás #Ukrajna #rivális #Kárpátalja #KMKSZ #UMDSZ #határon túli magyarok.
2012. okt. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert az UMDSZ a kárpátalja MSZP, a KMKSZ meg a helyi Fidesz.

Ennyi az egész.

Bár nem értem miért kell a kis Kárpátaljára 2 magyar párt.

2012. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, ha egy lakatlan szigetre két magyar kerülne, azonnal alapítanának két ellentétes szemléletű pártot és mindketten a sziget megmentőjének definiálnák magukat.

Ez is valami ilyen dolog.

2012. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A KMKSZ azzal indokolja szembenállását mert SZERINTE az UMDSZ maffia párt és gengszterek stb stb.

Az UMDSZ meg azzal, hogy nem hajlandóak együttműködni, mert csak mindent maguknak akarnak minden támogatást, kisajátítják maguknak a magyarságot.

Nekem pl mindkettőből elmondhatatlanul elegem van. Hidd el az összes helyi újság állandóan erről ír. Én már csak tudom... itt élek...

2012. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert az elnyert pozíciókban hatalmas összegeket kaszálnak, és mindketten akarják maguknak.
2013. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Gondolom, ha egy lakatlan szigetre két magyar kerülne, azonnal alapítanának két ellentétes szemléletű pártot"


Nagyon helyes is volna!

2013. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!