Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ehhez a cikkhez?

Mit szóltok ehhez a cikkhez?

Figyelt kérdés

Ilyen vezető is van...

[link]



2012. okt. 7. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

csak minek...


picit gondolj bele. az elnöki palotába nem csak azért kell beköltözni, mert az jaj de jól néz ki, hanem azért, mert oda van kiépítve az a kommunikációs hálózat, amivel szükség esetén gyorsan intézkedni lehet. (direkt vonalak a minisztériumokhoz, hadsereghez, katasztrófavédelemhez stb.) nagy összegben le merem fogadni, hogy egy csomó pénz költöttek arra, hogy mindezt kivigyék a bácsihoz, mivel ő nem fényűz, ő nem költözik be a palotába.

azon is el kellene gondolkozni, hogy lehet-e és milyen minőségben másodállásban vezetni egy országot. azért fizetik a bácsit, hogy vezesse az országot, nem azért, hogy kertészkedjen. biztos olyan vezetőt akarsz, aki előbb megtermeli magának a kaját, aztán, ha majd már ráér, akkor kicsit vezetgeti is az országot???


gondold át egy kicsit.

2012. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Orbántól még a bácsi is jobb vezető lehet.
2012. okt. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

18:38

Honnan tudod te ezeket olyan biztosan? Azt hogy kiviszik hozzá meg, hogy ő kertészkedik nem beosztottjai vannak.

Mi az, hogy fogadod hogy úgy van? a kaszinóban kell fogadni ez politika.

Másrészről tételezzük fel van benne reláció, hogy ki kell vinni a hozzá.Szerinted a 21. században ezt olyan költséges kiépíteni?

inkább te gondolt át mit írtál

+ kérdés?:Materialista vagy?

(amúgy jó ellenérvek voltak tetszettek:)

2012. okt. 7. 23:43
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

"Szerinted a 21. században ezt olyan költséges kiépíteni?"


igen, az. mert rendesen kell megcsinálni. különben sz*rt sem ér az egész. redundancia, meg ilyenek... de lehet használni rádiós kommunikációt, oszt vagy zavarja az időjárás vagy nem. de lehet használni műholdasat is. egyrészt arany áron, másrészt azt is vagy zavarja az időjárás vagy nem.


"Azt hogy kiviszik hozzá meg, hogy ő kertészkedik nem beosztottjai vannak.

Mi az, hogy fogadod hogy úgy van?"


a cikkből:

"Nincs szükségem a fizetésemre – így is bőven megtermelem, amire igényt tartok"


Te egyébként honnan tudod? Olvasol egy cikket, "Valahogy Magyarországon is így kellene." címszóval, és egyből elborul az agyad, hogy tényleg. Hát nem. Ugyanis tökmindegy.

Ennek az országnak a 2/3-a, 3/4-e (legalábbis papíron) nem dolgozik. Nem fizet adót. Csak pofázik, meg tüntet, hogy neki ez, meg az jár. Ingyen. Mintha lenne bármi is ingyen...

Ezzel kellene foglalkozni, nem azzal, hogy Orbán (bár utálom, mint a sz*rt) vagy Gyurcsány vagy Bajnai vagy akárki 1 forintot, vagy 10 milliót visz-e haza. Mert tökmindegy.

2012. okt. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem én írtam a cikket és nem borult el semmitől az agyam.

Arról sem tehetek ha utálod Orbánt.(sokra mész vele) Arról sem ha nem értékeled az emberit.

Először úgy gondoltam értelmesebb lehetsz ezért kérdeztem vissza, de tévedtem a stílusod mindent elárul okoska. További jó politizálást a kocsmában.

2012. okt. 8. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

az elmúlt 10 évben kb. 3szor jártam kocsmában. ellenben dolgozom, fizetem az adót és most már 2 gyereket nevelek.

te mit tudsz felmutatni? azon felül, hogy baromságokat linkelgetsz???


nekem vannak érveim. neked mid van?

2012. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ha baromságnak tartod minek válaszolsz? Vagy itt adod ki a felesleges gőzt? Itt akarod osztani az észt mert máshol nem tudsz okosabb lenni? Megérzem a felsőbbrendűnek akarod magad tetetni ezekkel amit most kiírtál de egyszerűen hidegen hagy. Ismerek olyanokat akik 5 gyereket nevelnek nem könnyű az életük de mégsem ezzel érvelnek ha vitatkoznak.

De ha már kérdezted én dolgozom tanulás mellett, család majd később. Én haladok egyenlőre a saját utamon távol ettől a kérdéstől... ("neked mid van?"..pff nevetséges hőbörgés)

A következő kommentben ne felejtse el kiadni a haragját. Majd elolvasom azt jót nevetek ;).

2012. okt. 8. 17:50
 8/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg ha baromságnak tartod minek válaszolsz?"


azt hittem érdekel mások véleménye. de ezek szerint tévedtem. nyilván arra számítottál, hogy majd sok-sok "igen, ez kellene ide is" választ kapsz. 0:2 arányban nem jött be. ezzel mihez kezdesz?

2012. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen, ez kellene ide is!!!!


Most akkor a munka, gyerekek meg az adófizetés jelentené azt hogy van valamink illetve vagyunk valakik?Hmm.Akkor nekem egyik sincs.Szóval semmim sincs és senki vagyok.Megyek is messzire Magyarországról hogy ezek biztonságban, nyugalomban megadassanak és lehessek valaki. :)

2013. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!