Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valaki felvilágosítana, hogy...

Rifle02 kérdése:

Valaki felvilágosítana, hogy valószínűleg az USA-ban Obama Rommney párbajból kinek van nagyobb esélye a győzelemre?

Figyelt kérdés
Nem nagyon követem a választásokat csak kíváncsi lennék, hogy a felmérések szerint ki az esélyesebb.

2012. okt. 25. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmérések szerint fej-fej mellett vannak.
2012. okt. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legprofibb amerikai előrejelzők szerint Obama kicsit több szavazatot fog kapni, viszont Romney lesz az elnök, mivel több nagy államban ő fog nyerni.

Ez persze csak spekuláció, ők is tévedhetnek, de állítólag az utóbbi 7 választáson 6-szor a módszerükkel pontosan megjósolták melyik államban ki fog nyerni és ki lesz az elnök.

2012. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, kb 60-40 Obama javára, de a "csatatér" (tehét kétesélyes) államokon fog eldőlni.
2012. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!