Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Írországban miért nincs gond...

Írországban miért nincs gond a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés

Írországban is rengeteg a bevándorló, főleg törökök, de ott hogy hogy nincs probléma a bevándorlókkal?

Németországban, Angliában, és Franciaországban képtelenek beilleszkedni.


Írországban is rengeteg muzulmán él.


2012. okt. 28. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy nincs probléma?


Mert a magyar hírekben nem szerepel?


Angolt nézted? :))

2012. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik,ha a bevándorlóknak más a vallásuk és a kultúrájuk.

Például a magyar bevándorlókkal sehol sincs gond (magyar és nem cigány!) na meg 50-100 év és beolvadnának és angolnak fogják magukat vallani.De egy muszlim akinek az élete a vallás mindig is muszlim marad mert generációkon át tartják a vallást és ez nem változik,egy keresztény ország pedig nem fogja elfogadni azt,hogy ő ugyan úgy akar élni ahogyan azt a hazájában tette.

Nem alkalmazkodnak, ez a baj velük,Tehát ha az írekhez 5 millió magyar megy azokkal nem lesz baj.De ha 5 millió török, na ott kezdődik a baj.

2012. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Azért ott kezdődik a baj mert annyira más a két kultúra.(nem a vallás a fő ok ami miatt nem állnak össze a dolgok)
2012. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne gond?

Csak kis ország, nem olyan jelentőségű a hírekben mint Anglia vagy Franciaország pl, tehát sokkal nagyobb dolognak kell történni, hogy itthon a hírekben leadják.

2012. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor mennyi probléma van ott? Vagy milyen súlyosak?

Mert Írország lenne az egyik célországom, csak ezért kérdezem.

2012. okt. 28. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Írországban a probléma a történelemmel kezdődik. A protestáns skót bevándorlók miatt vették el a 6 ulsteri megyét tőlük a "peace and treaty" idején (mai észak-írország).

Folytatódik: sok ír ráfogja a munkanélküliségét és hasonló problémáit a bevándorlókra (pakisztáni, magyar, cseh, lengyel stb.). Én éltem ott, nem ajánlom, hogy pl dublinban a ballymoon-i panelek közé bemenj egyedül, akár nappal, de éjjel sem, éjjel még a gardaí (rendőrség) sem igazán megy be.

Ha oda akarsz költözni, lehetőleg kész állásod legyen kint, és várjon kibérelt lakás, mert nagyot lehet kint koppanni (persze bárhol).


Egyébként én inkább pakisztáni muszlimmal találkoztam kint, velük főleg a vallási tanítások összeférhetetlenek az ír katolikusokkal.

2012. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!