Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, az amerikaiak...

Mit gondoltok, az amerikaiak többsége megint lesz olyan hülye, hogy egy republikánus undormányt választanak elnökké?

Figyelt kérdés
Nem sz*ptak eleget (mármint az ottani társadalom többségét kitevő "kisemberek") a két Bush elnökségének 12 éve alatt?

2012. okt. 28. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%

Nem mindenhol , az USA-ban nem , legalábbis nem ilyen pusztító mértékben mint Európában.


Nézz meg 1-2 európai országot , sok olyan ember van akit születésétől fogva haláláig az állam tart el , ergo segélyeken él élete végéig.És ennek a dolgozó ember issza meg a levét.Teljes mértékben igazságtalan.

Sok bűne van az USA-nak de neki van a legigazságosabb rendszere.


Ezt a szocializmust amit ti annyira preferáltok , ebben a rendszerben a gazdag szegényebb lesz a szegény meg még szegényebb.Bizonyos népcsoportok meg túlzottan elszaporodnak.

2012. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
2%

Nem teljesen mindegy???

Nekünk semmi közünk nincs az amerikai politikához. Azt sem tudom hogy minek van egyáltalán az Amerikai Nagykövetségen az a leszbikus főnök. Hogy mutassa az államok liberálisságát? Én azt mondom hogy mindenki törődjön a maga gondjával. Ha csak nem fogadtál pénzben hogy ki fogja megnyerni, akkor fölöslegesen töröd magad a "nagy elnökválasztás" nyomonkövetésével.

2012. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, felfogod, hogy ez a "külföldi politika" témakör? Nem muszáj olvasni.
2012. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:52


Nincs kedved visszamászni valamelyik szélsőjobbos fórumra?

2012. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mivel nekem tök szimpi az Obama, ezért remélem, hogy ő nyer. Meg én utálom a republikánusokat.
2012. okt. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

Én amerikai kettősállampolgárként azt gondolom, hogy az amerikaiaknak megjön a józan eszük és ismét republikánust választanak. Miért?

Azért mert Obama elnöknek tökéletesen alkalmatlan. Miért?

Mert mit csinált az elnöksége alatt? Nem tudom én hány katonát kivont keletről aminek semmi értelme nem volt max annyi hogy bezsebelhetett magának egy béke Nobelt, de nem csoda, hisz még csak katona sem volt honnan értene kicsit is a harcászathoz? Sehonnan. Ez meg is látszik.

Az USA elnöke egyben a hadsereg főparancsnoka is, eleve hogy lehet ilyen pozícióban egy olyan ember aki még életében fegyvert sem fogott a kezében csak filmekből tudja, hogy van olyan. Emellett elbaszta az egészségügyet a szociális hálót meg még csomó mindent amivel évtizedek óta senkinek semmi baja nem volt...

Százszor jobban jártunk volna, hogyha már 4 éve McCaint választottuk volna aki részt vett a vietnami haborúban, éveken keresztül tagja volt a USAFnak meg a Navynek.

Isten ments hogy demokrata nyerjen...

2012. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!