Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki a terrorista: Izrael vagy...

Ki a terrorista: Izrael vagy a Hamasz?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy unalmas kérdés, de én még mindig nem tudok eligazodni ebben. Mindkét tábor vehemensen és meggyőzően mondja a magáét, és én tényleg nem tudom, kinek higgyek, ami amúgy nem jellemző rám.


Erről a felhívásról és aláíróiról jutott eszembe a kérdés:


[link]



2012. nov. 19. 23:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%
A másik szemében mindegyik. Ez csak nézőpont kérdése. A Hamasz ugyanúgy fenntart óvodákat, iskolákat, kórházakat, de közben vélt vagy valós sérelmeit torolja meg Izraelen, és fordítva szintúgy. Itt nincs igazság ebben a konfliktusban. Csak a tolerancia oldaná meg ezt a helyzetet, de a világnak arra a részére nagyon kevés jutott.
2012. nov. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Komplikato ***** válasza:
70%
Melyik gyilkol civileket is? Jah, mindkettő. Akkor mi a kérdés? Egyik 19 a másik 1 híján 20.
2012. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%

A terrorista azt jelenti, hogy olyan személy, aki a terror eszközét előszeretettel alkalmazza. A terror félelmet jelent. Tehát a terrorista félelmet kelt másokban.


A zsidók félelmet keltenek a palesztinokban, a palesztinok félelmet keltenek a zsidókban. Ergó mindkét nép terrorista.


Mi is terroristák vagyunk, mert elég csak kiejteni a szánkon, hogy Kárpát-medence és a körülöttünk lévő népek egyből elkezdenek rettegni, hogy a mocskos magyarok Lebensraumot akarnak szerezni maguknak és ezért félnek tőlünk.


[link]

2012. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
De amúgy most mit akarsz hallani?
2012. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
66%
Attól még nem terrorista a hamasz,hogy nem reguláris hadsereg.
2012. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 Komplikato ***** válasza:
90%

"Ergó mindkét nép terrorista."

A Hamasz sem a nép, ahogy az izraeli kormány (és kis részben ortodox egyház) által rángatott IDF sem a nép. A nép 80% meg szerintem mindkét oldalon csak élni szeretne, lehetőségekhez képest legnormálisabb módon ahogy lehet, gyereket nevelni és nem filózni bevásárlás vagy meló közben, hogy mikor kenődik szét a betonon egy bombától.

2012. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
Izraelt az ENSZ hozta létre. Érdemes megnézni mennyivel növelték az izraeliek a területüket azóta.Természetesen a másikak rovására.Soha nem fog békében élni másokkal.
2012. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
92%

"Izraelt az ENSZ hozta létre. Érdemes megnézni mennyivel növelték az izraeliek a területüket azóta.Természetesen a másikak rovására.Soha nem fog békében élni másokkal."


A HAMASZT meg egy marék szélsőséges fundamentalista...

2012. nov. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%
Terrorista az, aki embert öl nagytételben. Mivel ezt mindkettő megteszi, mindkettő terrorista az én szememben.
2012. nov. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
79%

A Hamasz valogatas nelkul az izraeli CIVIL lakossagra lo.

A Hamasz fegyverraktarakat es kilovo allomasokat a SAJAT CIVIL lakossaga melle, ala, fole helyezi el.


Izrael NEM CELOZ civil lakossagra.

2012. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!