Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha sikerül becsődöltetni és...

Ha sikerül becsődöltetni és áron alul megvenni az EU-oligarcháknak a MOL-t, akkor az adófizetők visszakapják majd azt a tőkét amit beleinvesztáltak (MANYUP pénzek)?

Figyelt kérdés
Szerintem határozottan ki kéne mondani,hogy mindenki megértse:El a kezekkel a MOL-tól!

2012. nov. 21. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Ezt nézd meg a 13. perctől!

http://www.youtube.com/watch?v=cUkeUsjwsUg


Civil aktivitás kell, ami megvédi a kormányt a külföldi zsarolástól, megtorlástól, hogy ne lehessenek zsarolhatók.

2012. nov. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Komplikato ***** válasza:
Kérdezőnek szvsz lövése sincs a MOL méreteiről. Ha olyan kis zsenge cég lenne, akkor nem szedett volna el mindent a ruszkik és az ÖMV elöl itt a kelet európai prérin. Meg sok más helyen is. És néha ez kis nehézségekkel ment, lásd horvátok problémáját. Más részt én a haza vagyonát jobban félteném a hazai oligarchiáktól, nehogy ezt is "megmentsék".
2012. nov. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

"visszakapják majd azt a tőkét amit beleinvesztáltak (MANYUP pénzek)?"


Most akkor a mnyp pénzből vették meg a MOL részvényeket, vagy az IMF hitel utolsó lehívásából? Lehet utálni a Fideszt, akár jogosan is, de legalább legyetek egységesek, ha már egyszer le akarjátok váltani. Legalább ne összevissza beszélnétek, mert így nem kell nekik semmiféle hatalmat bebetonozniuk, elég ha az "ellenzék" tökmentes.

2012. nov. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A MOL-t?

Közép Eu legkeményebb olip társasága.

Sem az oroszoknak sem az OMW nek nem sikerült megfingatni, azóta meg be is biztosította magát, sőt sokat növekedett terjeszkedett.


Nem féltem.

2012. nov. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as,Nem vádolom a Fideszt,én leváltani sem akarom,legalábbis egyelőre.Ha a MANYUP pénz a visszavásárláshoz kellett az sem zavar,valamennyi(szerényen elegendő) állami nyugdíj majd csak lesz azért.Viszont nagyon fontosnak érzem hogy egy ilyen stratégiai vállalat nemzeti tulajdonban maradjon.
2012. nov. 21. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Politikában alapszabály: ha felmerül a kérdés, hogy a választók visszakapnak-e valamilyen pénzt... akkor nem kapják vissza.
2012. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!