Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem lett volna jó, ha a...

Nem lett volna jó, ha a Szovjetuniónak sikerül meghódítani az egész világot?

Figyelt kérdés
Az USA belerokkan valamibe a Hidegháború alatt és az egész világot bekebelezi a Szovjetunió.

2012. dec. 1. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
De, valszeg akkor te most nem kérdeznél ilyet :)
2012. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg valamelyik idősebb rokonodat, ismerősödet, hogy milyen volt mikor idejöttek aztán kb. kivetítheted ezt globálisan!


A többi ilyen "hódító" sem jobb, pl. az usákok sem.

2012. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fúúú, de jó lett volna, ha az egész világon a kommunizmus győzedelmeskedik.


Főleg, ha a kommunista eszme az orosz nép kulturális, viselkedésbeli felsőbbrendűségével is párosult volna világszinten, az már maga lett volna a mennyország.


Nézd csak meg a mai Oroszországot. Korrupció, maffia, alkoholizmus, prostitúció, drogfüggőség, dohányzás sehol, minden virágzik és a világ egyik legcsodálatosabb és legélhetőbb országa.


Egyből itt egy videó is róluk:


http://www.youtube.com/watch?v=DyE30MQlrj0


Láthatod, hogy minden milyen jólszervezett és a legkevésbé sem primitív.

2012. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy én mind a mai napig nem tudom felfogni, hogy ezek az primitív lények hogy voltak képesek világháborút nyerni egy olyan kaliberű nemzet ellen, mint a németek. De tényleg, egyszerűen nem tudom elképzelni... :D
2012. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen primitív lényekről beszélsz te szerencsétlen!Puskin és Tolsztoj Gogol és Muszorgszkij Ciolkovszkij és Koroljov országáról?Azokról akik egy időre megelőzték az űrkutatásban az USA-t?
2012. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem hallottál arról hogy az oroszok a hazájukat védték a hazájukra támadó náci hadsereg ellen?
2012. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Kérdezd meg valamelyik idősebb rokonodat, ismerősödet, hogy milyen volt mikor idejöttek"


Én elmondhatom hogy milyenek voltak velem az orosz katonák.Játszottak velem szinte dédelgettek a katonák és a szakaszban levő katonalány is.Velem az ellenség gyerekével játszottak a hazájuktól 3000km-re mert a saját gyerekükkel nem játszhattak mert megtámadták őket és honvédő háborúra kényszerítették őket!Úgy látszik én emberséges kultúrált katonákat fogtam ki!

2012. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem értitek, ha az egész világ a része lenne a Szovjetuniónak, akkor többé nem lett volna benne éhezés, szűkölködés stb. mert az egész bolygó erőforrásai a rendelkezésükre álltak volna.
2012. dec. 1. 23:38
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nem értitek, ha az egész világ a része lenne a Szovjetuniónak, akkor többé nem lett volna benne éhezés, szűkölködés stb. mert az egész bolygó erőforrásai a rendelkezésükre álltak volna."


Úristen... -.-'

Érdekes módon a Holodomor is megtörténhetett, pedig egész Ukrajna területe rendelkezésre állt az élelmiszertermelésre, ami a legjobb földterület volt egész Európában. Nahát kérdező, mégis éhenpusztultak az ukránok. Hogy lehet ez? [link]


Szerintem te nagyon nem vagy tisztában a világ működésével.

2012. dec. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

"többezer, esetleg több tízezer nőnek, akiket megerőszakolt olykor egy egész szakasznyi katona."


És azt tudod hogy az orosz hadsereg minden szakaszában rajában volt katonalány?Nem tudod mert fogalmad nincs arról amit én láttam!Mégis mit gondolsz mi volt a egyik feladatuk ezeknek a lányoknak?El se tudod képzelni.Én elég nagy városban lakom de nem tudok tömegével megerőszakolt nőkről

2012. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!