Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért mondja azt mindenki,...

Miért mondja azt mindenki, hogy Magyarország közvetlenül érintett lenne egy Irán-Izrael háborúban?

Figyelt kérdés

Nem értem az egész hacacárét.


Iránnak 2-4 hónap kellene, hogy egy atombombát előállítson, de nyilván nem fogják ezt hagyni.

Oroszország és Kína is elmarasztalja Iránt, nekik is csak a fegyverkereskedelem a biznisz, Kínának meg az, hogy felvásárolja az olajat.


Mivel évek óta húzzák ezt az egészet, ebből láccik, hogy marhára nem akar egyik fél sem háborút.

Izrael is csak a nukleáris intézményeket akarja lerombolni.


Meddig húzzák ezt a hacacárét?


Mert nyilvánvaló, hogy egyik fél sem mer, és nem is akar lépni.

Az EU is elítéli a háborút (ezért nem értem, hogy Mo.-t ez miért fenyegetné), de még az USA se akar háborút.


Miért lenne ebből VILÁGháború, amikor a 3 nagyhatalom (USA, Oroszo., Kína) sem akar háborúzni?


2012. dec. 12. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Azok mondják ezt, akik Iránt valamilyen szuperhatalomnak látják. Szerintük egy ellenük való háború világméretűvé válna. Na persze, az igazság az, hogy közük nincs a valósághoz, csak élnek a kurucinfó által felépített álomvilágban, melyben az elnyomott arabok harcolnak a zsidók démoni seregével. Értelmesebbek már kora kamaszkorra kinőnek abból, hogy ilyen feketefehéren lássák a világot.
2012. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az lenne.
2012. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy csomó üresen álló ingatlan az országban, és ugyan csökkenő ütemben, de épülnek még a lakóparkok.

Fogyunk.

Jó az éghajlat.

Kevés a pénzünk.

Megvan a pénzük.

2012. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondja senki, én még komoly embertől nem hallottam, buta emberekkel meg nem szoktam beszélgetni.

Annyiban érintené hazánkat, hogy nőne az olajár, megugrana az infláció.

A beavatkozásunk pedig annyi lenne, hogy a külügyminisztérium küldene egy levelet, felszólítva a feleket a békés rendezésre.

2012. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyent csak azok mondanak, akik Izrael ellen akarjak hangolni a kozvelemenyt.

A mondasnak egyebkent semmi alapja. Miert epp pont Mo lenne kozvetlenul erintve? Mert itt a szivcsakra?

2012. dec. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!