Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz ennek a szlovákiai...

Mi lesz ennek a szlovákiai nyelvtörvénynek a vége?

Figyelt kérdés
Miért nem lép közbe az unio, vagy a magyar politika?
2009. aug. 21. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tudja mi lesz a vége! Gondolom Te is csak iróniából tetted fel ezt a kérdést! Sólyom Lászlót nem engedték ma át a hhatáron! Okos, értlemes, fejlett nemzet csinál ilyen húzásokat mint a szlovák?

A szlovákiai Magyarok szenvedik meg a végén úgyis!

2009. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Bevezetik. Nekik mindent szabad.
2009. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Ha jelen esetben Magyarországon 1 diktatúra lenne, 1 jó diktátorral, akkor kussba lennének. De addig amíg 1 zsidó az elnök, meg az országot zsákmányolják ki, addig sztem nem sok mindenki fog felháborodni ezeken...

Amúgy is, az uniót mit érdekli hogy kis 10milliós magyarsággal mi van.Van nekik nagyobb gondjuk is annál...

Na jó, ha Magyarországon normális vezetés lenne, akkor már rég vissza lett volna csatolva szlovákia Erdély meg a többi terület, de erről most nem nyitok eszmecserét :)

2009. aug. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaja csakhogy én szlovákiai magyar vagyok, és ebből jut nekem is.
2009. aug. 21. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szlovákiai vagyok és MAGYAR! 5000 eurós büntetés mert valaki magyarul beszél, nem sok, vagy nem tilos??? ilyen szinten gyűlölni egy másik nemzetet.... 1. választ én írtam.
2009. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szlovákok csak félnek..... kis ocska ország még én is idösebb vagyuk nálluk xD

Alig vannak páran...

De a nagy europai unio ezt is csak tétlen figyeli

bár trianon után én selytettem hogy igy lessz....

2009. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi lenne?Egyszer felébred a nemzet, megunja az elnyomást és jól seggberúgja a tótokat.
2010. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!