Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA megérdemelte szeptember...

Az USA megérdemelte szeptember 11-et?

Figyelt kérdés

Úgy értem, persze szörnyű tett volt ez is, de 3000 ember semmi azok mellett, akiket ők öltek meg a közel-keleten ilyen-olyan geopolitikai/gazdasági okokból.

Én nem vagyok annak híve, hogy ezt saját maguk csinálták, vagy legalábbis tudtak róla, stb.


Ez már megérdemelt válasz volt az Izraellel koalícióban levő ténykedésükre.



2013. jan. 16. 00:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

"persze szörnyű tett volt ez is, de 3000 ember semmi azok mellett, akiket ők öltek meg a közel-keleten ilyen-olyan geopolitikai/gazdasági okokból."


Ha Orbánék öldösnének halomra embereket a Közel-Keleten és ezért bosszúból megölnének Magyarországon 3000 magyart te jogosnak találnád? Nyilván fel lennél háborodva hiszen mit tehet az egészről az a 3000 ember!

2013. jan. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Csak azért lennék felháborodva, mert magyarként képtelen lennék objektíven vizsgálni, ha minket érne ilyen csapás.
2013. jan. 16. 01:31
 3/28 anonim válasza:
41%

Azóta már nyilvánvalóvá vált, hogy ez az evszázad egyik legrondább átverése volt, és nem iszlám, muszlim...terroristák műve, hanem önmerénylet, okot adva egy háborúhoz, és miegymáshoz.

http://www.youtube.com/watch?v=5gBmb0_uquU

Számtalan szemszögből meg lett már vizsgálva ez az eset, csak a vakok és azok akik vakok akarnak maradni, hisznek a hívatalos verzióban :(

2013. jan. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
43%
01:37 ostoba vagy
2013. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
65%

Idiotizmus...


Szeptember 11-ét nem az USA szenvedte el. Szeptember 11-ét az a háromezer civil, tűzoltó, és a családjaik szívták meg! Akik között mellesleg nyilván több százan voltak, akik totálisan ellenezték az USA külpolitikáját. Az általad fikázott USA csak ürügyet kapott, hogy tovább folytassa az ÁLTALAD FIKÁZOTT politikáját.

2013. jan. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

"Szeptember 11-ét nem az USA szenvedte el."


Megragadtad a lényeget.

Mohácsot se az egész nép szenvedte el, mégis csúnya nyomot hagyott.

Mellesleg ők hivatkoznak arra, hogy ez terrortámadás volt az amerikai nép ellen.

És a kitervelők is ezt hangoztatták, hogy az USA szívére akarnak csapást mérni, mely minden államokbelinek egyértelmű jel lehet, hogy le kéne állni.

2013. jan. 16. 02:00
 7/28 anonim ***** válasza:
54%
Nem sotoba. Tényleg belső, amerikai munka volt. Ez van....
2013. jan. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Ez most komoly!?!?!? SENKI, SOHA!! nem érdemel meg ilyesmit!!!
2013. jan. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Ki tudja mi az igazság de nem kizárt hogy az USA,Izrael duó a felelős.Több cikket olvastam hogy az nap aránytalanul sokan voltak szabadságon az épületben dolgozók közül.És volt olyan tv stáb ami a merénylet előtt biztos távolságban készülődőt hogy megörökítse az eseményt.
2013. jan. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
én sem csípem Amerikát, de ne a civileket hibáztassuk a közel-keleti mészárlásokért
2013. jan. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!