Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egyetértetek-e az alábbi, a...

Egyetértetek-e az alábbi, a világ gazdaságának és munkaerő-piaci folyamatainak alakulásáról alkotott elképzeléssel?

Figyelt kérdés
A stagnálás/visszaesés még jó sokáig eltart (ütőképes közgazdasági megoldás híján), így előbb-utóbb Nyugaton is csökken a színvonal, a helyiek kénytelenek lesznek kevesebb pénzért elvállalni azokat a munkákat, amiket ezidáig a keleti bevándorlók végeztek. Emiatt a kivándorolt magyarok is szépen lassan kénytelenek leszek hazaszivárogni.

2013. jan. 19. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy van igazság a véleményedben.
2013. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem fog lecsökkenni.Tehát Magyarországnál rosszabb színvonalat semmiképpen nem fog produkálni a nyugat.

Senki nem fog hazamenni.


Én is kivándorolt magyar vagyok de lakni vagy dolgozni Magyarországon semmiképpen nem szeretnék.

Dolgoztam már Magyarországon és köszönöm nem kérek belőle többet.

2013. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem így lesz,a nyugatot kevésbé viselte meg a válság,itt gondolok az északi Államokra.

Mindenki a Déli Államok hanyatlásával van elfoglalva,miközben a válság legnagyobb vesztese Kelet-Európa.Elég szétnézni nálunk,egészen elképesztő gazdasági ,szociális,morális válság van,az emberek túlnyomó része elszegényedett.Ma már nem is lehet középosztályról beszélni,van egy szűk arisztokrácia és a többi ember meg napról-napra él,vagy nyomorog.Ha keletebbre megyünk akkor meg még rosszabb a helyzet.

A nyugatnak nagyon is szüksége lesz a keleti emberek munkaerejére,ami még tovább fogja rontani az itthoni állapotokat ,hiszen a munkaerő java el fog innen menni és itt maradnak a képzetlenek és a nyugdíjasok,akiknek a nyugdíját már nem lesz aki kitermelje.

2013. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Annyira nem fog lecsökkenni.Tehát Magyarországnál rosszabb színvonalat semmiképpen nem fog produkálni a nyugat.

Senki nem fog hazamenni.


Én is kivándorolt magyar vagyok de lakni vagy dolgozni Magyarországon semmiképpen nem szeretnék.

Dolgoztam már Magyarországon és köszönöm nem kérek belőle többet."


Köszönöm!


Zöld kéz jár ezért. :)

2013. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Időközben ismerősöm 8 év után jött haza Angliából, mert az egyetem elvégzése után nem tudott elhelyezkedni. Állítása szerint a banki "zsírosabb" munkahelyeket nem adják oda külföldieknek. A rabszolga melókra persze jók vagyunk, de mivel az ottan helyi fiatalok körében is magas a munkanélküliség, a jó állásokat megtartják.
2013. júl. 10. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!