Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem elég gázos...



2013. jan. 20. 17:00
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Beengedtétek őket . Megérte ?
2013. jan. 20. 17:02
 2/32 Patrik24 ***** válasza:
85%
Volt itt egy kérdés a multikulturalizmusról, ott kifejtetettem. De egyesek ott is írták, hogy milyen jó dolog ez...hm...hát nagyon.
2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%

Beszóltak, belekötöttek emebrbe? Ja, persze ha a magyar munkás beszól egy ugyanilyen lánynak, hogy "de seggbe k*rnálak", akkor nem szóljuk meg a magyart. Ha egy magyar fiatal köpköd, esetleg csak hógolyóval dobál idegeneket, akkor se szóljuk meg a magyart.

Ha a muszlimok közül valaki rosszat tesz, a muszlimokkal baj van. Hogy is van ez?

2013. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Patrik24 ***** válasza:
100%

3.

Tudod nem a magyarok gyújtogattak és okoztak annyi kárt Párizs elővárosaiban valamelyik évben.

2013. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
19%

4. Hol volt itt szó gyújtogatásról?


Amúgy igazad van. A magyarok csak Budapest belvárosában gyújtogatnak és törnek-zúznak, és békés tüntetőknek nevezik magukat.

2013. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10-15 éve mondom, hogy ez lesz, de nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar. Nem lehet nem észrevenni, hogy a nyugati civilizáció leszálló ágban van, miközben a muszlim civilizáció dinamikus expanzióját éli. Elég ha csak arra pillantunk, hogy egy fehér európai családban van 1-2 gyerek, egy muszlim családban meg 8-10. És ennek bizony történelmi léptékben olyan végeredménye is lehet, hogy a hagyományos európai népek kiszorulnak, a helyüket pedig más civilizációk veszik át. Nehéz ezt ma belátni, meg én se vagyok jós, de ilyen jelenségek bizony folyamatosan voltak a történelemben attól kezdve, hogy a sumérok helyét átvették az akkádok.
2013. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Patrik24 ***** válasza:
100%

5.

Ja, amiről te beszélsz az 50 évente egyszer fordul elő, akkor is megvolt az oka. De ezek a bevándorlók a nyugati országokban többnyire negatív hatással vannak. Városrészeket tesznek tönkre, a bűnözési ráta a körükben nagyobb, élősködnek a szociális hálón, sok esetben nem beszélik az ország nyelvét. Csak követelnek és követelnek ...és követelnek.

2013. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
Elég tökös legények tudnak lenni az angolok, szerintem ebből még komoly balhék lesznek. Remélem, megmutatják a kaftános-csadoros népségnek, ki van otthon, és merre van Mekka.
2013. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%

Na már megint a szokásos lemez. A többszázezres muszlim közösségből kb. száz szélsőséges csinálja a balhét, de ti már egyből az egész közösséget karóra tűznétek. Ráadásul a muszlimok ezekre az idiótákra ugyanúgy tekintenek, mint itt mi nálunk a falu bolondjára. Itt is van egy szipus Mari nevezetű nő, aki kisiskolásokra förmed rá, az utcán gusztustalankodik stb. Senki nem szól hozzá, ki van tagadva, épp ezért nem a közösség része.


Mellesleg.


"Beengedtétek őket . Megérte ?"

Ez egy komment a cikk alól.


Íme egy másik:


"Amikor egyik délután futottam a napi adagom egy muszlim környéken Anglia közepén,nekem is beszólt egy fehér köpenyes tata.

Azt kérdezte,hogy eltévedtem-e? Errefelé nem szoktak futkározni!Mutattam neki egy nemzetközi egyezményes jelet

:-)

Egyre több mecset épül, az angol keresztény királyok meg forognak sírjaikban.

Viszont muszlim környéken legalább nem sz@r@tják a kutyáikat az járdára és kevesebb a szemét,szóval mindkét fél egymásra pozitív hatással is van.Szeretném megerősíteni,hogy ez a multikulti dolog igenis működik. "


Ő Londonban él, és szerinte működik a multikulti. Ti is Londonban, vagy éppen Párizsban éltek és látjátok, h nem működik, vagy innen Mo.-ról, a kanapéból váltjátok meg a nyugati civilizációt hozzászólásaitokkal?

2013. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Patrik24 ***** válasza:
52%
Láttam milyen "jó" Párizsban St. Denis...lehet, hogy szerinte Londonban működik a multi-kulti, de akkor kérdezd meg azokat az angolokat is akik tüntetnek ellenük, ők is ott élnek és érdekes módon nekik nem jön be:)
2013. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!