Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért pont Szerbiában gyűlölik...

Miért pont Szerbiában gyűlölik ennyire a magyarokat?

Figyelt kérdés

Rendszeresen jönnek hírek, hogy magyar fiatalokat összevernek, csak azért mert magyarok. Alig él már ott magyar, miért zavarja ez őket annyira? Más országokban is előfordulnak feszültségek, de rendszeres fizikai atrocitások nemzetiségi alapon csak Szerbiában vannak. Itt a legújabb hír:


[link]



2013. jan. 28. 10:26
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Én én itt élek, méghozzá pont Temerinben... :(
2013. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
41%
Hát ott nem szivesen élnék!
2013. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
heló, én félig szerb vagyok és szerintem a szerbek nem utálják a magyarokat,mármint a mi környékünkön egyáltalán nem, volt pár verekedés(szerb vs. magyar) de az nem a nemzetiség miatt volt,hanem mert összevesztek valamin, több ilyen volt és mindenkii azt mondja hogy azért verték meg mert magyar,de ez nem igaz. volt oka. ugyanúgy ahogy a szerbek is agresszívak,a magyarok is azok. Nálunk tökre rendesek a szerbek és a magyarok is. Barátkozunk velük,jóban vagyunk. Nem értem mi ez a nagy SZERB VS. MAGYAR lázadás. Emígy meg a szerbeknek a fele katolikus vallású és majdnem minden családban van magyar is :)
2013. febr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Azok a verekedések nem is nacionális okokból törnek ki általában, csak a sajtó csinál nagy gázt az egészből.

Nekem még soha senki nem szólt semmit.

Meg már ha van itt temerini, hogy megkérdezzem, az miért van nálatok, hogy mindíg a magyar gyerekeket verik meg? Ti nem tudtok visszaütni? Komolyan már furcsálom, hogy mindíg ők kapnak.

2013. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
kicsit el van túlozva szerintem a dolog...azzal hogy beteg fusztrált meg beképzelt meg stb. nem népre/nemzetre vonatkozik,hanem emberre.Szerbek között is van sok hülye, meg magyarok között is(halottam már olyat is, hogy magyarok vertek szerbeket)...ha pedig valaki problémázni, verekedni akar,jó ürügy, hogy mert magyar/albán/szerb...különösen a médiának.
2013. máj. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!