Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki volt Hitler apja?

Ki volt Hitler apja?

Figyelt kérdés
tudom h nem hindenburg :3 xd, de vót neki gondolom........................................................................................................................................................................................vagy isten volt?vagy 1 zsidó?

2013. febr. 26. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Alois Hitler volt az apja!
2013. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Alois Hitler vámügyi tisztviselő.
2013. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
"tudom h nem hindenburg" - hát ez kész!
2013. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Idősebb Hitler.
2013. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
hitler nem a keresztneve??? xd
2013. febr. 26. 20:48
 6/21 anonim ***** válasza:
A vezetékneve volt.
2013. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Adolf a keresztneve.. :D
2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Komplikato ***** válasza:
Ez egy vitatott kérdés, van aki szerint egyik nagybácsija volt az igazi apja. Minden esetre érdekes egy család lehetett ... amilyen fiuk lett.
2013. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Komplikato ***** válasza:
91%

"Alois Hitler harmadszor is megnősült. Távoli rokonát, egyben nevelt lányát, az alig húszesztendős Klara Pöltzt vette el. A katolikus férfinak, hogy másod-unokatestvérét elvehesse, egyházi jóváhagyásra volt szüksége. Bár Ausztriában a linzi püspök először elutasította az idősebb Alois Hitler felmentését a kánoni tiltás alól, a férfi Rómába fellebbezett. A pápa végül megadta a hozzájárulást, és 1885. január 7-én a pár egybekelt."


Ja mondom én, beltenyészet.

2013. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Komplikato ***** válasza:

"Adolf Hitler korai éveiről alig maradtak feljegyzések. Anyja rajongásig szerette és védelmezte, különösen azt követően, hogy az Adolf után ötödikként megszületett gyermeke szintén meghalt. A hatodik gyermek, Paula megérte ugyan a felnőttkort, értelmi fogyatékosként azonban álnéven kellett élnie a Harmadik Birodalomban, miután bátyja a hírhedt "eutanázia-program" keretében elrendelte a gyengeelméjűek megölését. Mivel Adolf Hitler öt édestestvére közül négy gyermekként meghalt, egy pedig fogyatékos volt, genetikusok arra gyanakszanak, hogy a rokonházasság miatt a családot talán valamilyen örökletes terheltség sújtotta."


[link]


És ez az arc akarta másokról bebizonyítani, hogy genetikailag hulladékok. :D

2013. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!