Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mivel magyar vagyok, most be...

Mivel magyar vagyok, most be nem tehetem a lábam Örményországba?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az ország, tanulok itthon örményül, a vágyam h ott élhessek.

De most a baltás incidens óta magyarokat ott agyonverik vagy mi?


Vagy be sem engednek az országba?


2013. márc. 4. 21:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Értem én pl erre:


[link]

2013. márc. 4. 21:37
 2/19 bazsikahh ***** válasza:
45%
szerintem most egy ideig még nem érdemes odaköltözni... várj egy kicsit amíg lenyugszanak a kedélyek. csak nem olyan ostobák, hogy egy egész ország minden lakosát hobáztassák azért ami itt történt...
2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 bazsikahh ***** válasza:
40%
*hibáztassák
2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Kissé már idegesítőek ezek az örmények számomra...eleinte azt gondoltam,hogy a mocskos politika és megértem azt,hogy nem szimpatizálnak velünk, de mikor megtaposták a magyar zászlót, meg mikor fenyegetőztek...kezdem azt gondolni,hogy meg is érdemlik a kialakult helyzetet, mert nem tartom korrektnek ,hogy olyan miatt gyűlölködnek a magyar nép iránt amit egy a magyarok által sem kedvelt kormány hozott.
2013. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Pedig Mo.-t is be akarják perelni.

Meg valahol olvastam, hogy magyar dolgozókon állnak bosszút és a nagykövetein.

2013. márc. 4. 21:47
 6/19 A kérdező kommentje:
Na igen. Safarov szüleit örmények ölték meg....Örményország meg 16-17%-át megszállta Azerbajdzsán területének...
2013. márc. 4. 21:50
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

Hát inkább ne menj!

Ja és az örmények sem voltak szentek, attól függetlenül, hogy hiba volt elengedni a baltást!

2013. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Vadkan01 ***** válasza:
46%
Jaj öregem, tényleg azt hiszitek, hogy ha ott meglátnak egy magyart (ami nem látszik), akkor szanaszét verik, van nekik elég bajuk a szomszéddal.
2013. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem mész oda. Mert oké befognak engedni, mert nem vagyunk onnan kitiltva, de ha pár olyan ember meglátja hogy honnan jöttél akkor megeshet hogy csukjával a fejükön odamennek aztán elverik a szádat. Vagy ha hosszabb időre mész ki oda. Ha csak pár napra mész ki akkor még tudnál lapítani ha kamuzol dolgokba de az hosszútávon már nem fog menni.
2013. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De az átlag ember nem szűri le h magyar vagyok....=/
2013. márc. 4. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!