Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem ítélik már halálra...

Miért nem ítélik már halálra James Holmes-t?

Figyelt kérdés

[link]

Most olvastam el ezt a cikket. Ha a börtönben mindenki tudja hogy csak megjátssza magát a bíróságon,akkor teljesen épelméjű. Meg nem hiszem,hogy ha valaki kiválóan teljesített a gimnáziumban,egyetemen akkor az az ember mentálisan beteg lenne. Ráadásul hónapokig tervezte,vásárolta a fegyvereket,lőszereket csak úgy mint Breivik. Igazán jelezhetnék ezt a bírónak is meg a többi embereknek akik szerint beteg az ember



2013. márc. 12. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De most mi az, hogy jobban él rabtársainál? Mi az, hogy neki ablak is van a celláján, míg másoknak nem, nagy ágya van, bármikor nézhet TV-t, kapott sakkot és dominót és úgy általánosan jobb körülmények között van, mint a rabtársai?


Miért van ez így? Mi ez, valami kib*szott celeb vagy mi? Fúúú, de felhúztam az agyam...

2013. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Breivik is ilyen "luxuséletet" élet Norvégiában...jobban élnek mint egyes magyarok.Ingyen eltartják ott bent őket ki tudja meddig. Én azon lepődtem meg nagyon hogy az apjával normálisan beszélt,hogy majd úgyis ki fog jutni innen,"jófiú" -.-
2013. márc. 12. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ölt ő meg senkit...
2015. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!