Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németország miért számít...

Németország miért számít ilyen sikeresnek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Azonkívül hogy rettenetesen el vannak adósodva,azért mert pontosak,igényesek,és jól szervezettek.Betartják a törvényeket és rend van minden szempontból.Az emberek dolgosak és tiszták,tudja mindenki a helyét és nem okoskodnak,elfogadják a feljebbvaló utasításait.
2013. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
És nem mellesleg jól meg van becsülve és fizetve a német emberek munkája, nem úgy, mint a miénk.
2013. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Sült galambra várás helyett szorgosan dolgoznak, mellédumálás helyett cselekszenek, másokra mutogatás helyett ismerik az önkritikát, civakodás helyett összefognak, szabadságharc helyett betartják a szabályokat. Köztük éltem sokáig, szerintem lehet(ne) tőlük tanulni ;)


Üdv: <covenant>

2013. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Én is éltem ott 20 évig azért irtam fennt amit.Nem kéne olyan messzire menni a tanulásért,hiszen hazánkban is él a svább kisebbség,ha megnézed a falvakat ahol többségben vannak máris szembe tünik a különbség.Vagy ott van pl.Ausztria ,hiába volt kuk.monarchia semmit se tanult az ország,ja az elkurt rebellió az megvolt meg a kiegyezés is 67 -ben ami után ugyebár a legjobb levest főzték Ferenc József alatt.
2013. márc. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

"Sült galambra várás helyett szorgosan dolgoznak..."


Kíváncsi vagyok rá, hogy a drága németek mennyire dolgoznának szorgosan 300 eurós havi fizetésekért, miközben a főnöknek annyi pénze van, hogy már nem tudja hova tenni, de a munkavállalóinak meg a képébe vigyorog, hogy ő bizony nem fizeti ki sem az e havi, sem pedig a múlt hónapi béreket, mert ő teljesen le van égve, neki természetesen nincs pénze. Ha pedig nem tetszik, akkor mehetsz máshova melózni, de más hely meg nincs.

2013. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A drága németeknek erre is megvan a maguk receptje.Az ilyen embert fel lehet jelenteni utána lefoglalják a bankszámlán levö vagyonát és abból kifizetik amivel tartozik.A munkavállaló pedig elmegy segélyre.Amúgy meg ormótlan baromság összehasonlítgatni a két országot mert semmi köze egymáshoz a mentalitásnak . És ott sem könnyebb sok esetben. Viszont ha pl.engem nem fizetne ki valaki akkor tudnám mit tegyek az illetővel.Hidd el kifizetne...
2013. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert 1945 óta a tengerentúli tőke lekötelezettje.
2013. márc. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Közép-európa nettó tagdíjaiból,a Közép-európaiak és bevándorlók rabszolgabéren tartásából jól elvan Német és Franciaország.Mások kontójára lehet gazdasági csodát csinálni!
2013. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Miben számítanak sikeresnek? Eladósodásban?
2013. márc. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

"Kíváncsi vagyok rá, hogy a drága németek mennyire dolgoznának szorgosan 300 eurós havi fizetésekért"


Semennyire. Ennek többszöröséért se nagyon szeretnek dolgozni. A németek mindent vendégmunkásokkal csináltatnak és pénteken már délben kiesik a szerszám a kezükből. Olyan munkát meg amitől akár piszkos is lehet a kezük el sem vállalnak.

2013. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!