Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aláírná a petíciót? Beadvány...

Aláírná a petíciót? Beadvány Románia kormányához a Székely Szabadság Napján, minden egyes aláírás nagyon fontos lehet!

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 23. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen aláírásgyűjtés semmit nem ér, csak szólok. Amúgy nem írnám alá, szerintem ilyen kérdésben a helyiek döntsenek ne én, akinek köze nincs az ő életükhöz.
2013. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod, hogy mennyit érhet ez! Amúgy, ha megnéznéd az aláírok 1/3-a magyarországi. Nekik nem esett le az aranygyűrű az ujjukról, hogy odabigyesszék a nevüket és lakhelyüket. Neked talán leesne? Megvagyok győződve arról, hogy fordított esetben ti követelnétek, hogy más segítsen ilyen vagy akár más módon rajtatok!
2013. márc. 23. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem ér semmit, mert nem hiteles. Az ember olyan nevet és annyít ír be, amennyit nem szégyell.
2013. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Az én életembe ne szóljon bele senki, aki más országban él. Én sem szólok bele az övébe.
2013. márc. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Remélem még 10-20 évig Orbánnal áldd meg benneteket az ég!
2013. márc. 23. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

"Remélem még 10-20 évig Orbánnal áldd meg benneteket az ég!"


Orbánt majd mi leváltjuk, azt bízd ránk.

2013. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aláírtam. Nem hiszem, hogy sokat fog érni, de talán lesz belőle valami. Több magyar kéne Erdélybe.
2013. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm a segítségeteket! Remélem még 10-20 évig Orbánnal áldd meg benneteket az ég!"


Gratulálok.. Jó lenne ha felfognád, hogy ez az égvilágon nem ér semmit, nem hiteles. Gyárthatok 2 millió kamu aláírást is simán.


Fel kellene fognotok ott Erdélyben hogy a függetlenség alapja a gazdasági függetlenség. Már pedig Székelyföld Erdély kirívóan legszegényebb területe, bármennyire is nem tetszik hallani, rá vagytok szorulva a románokra. Ilyen petíciók, nemzetgyűlések, meg Nyírő-kultusz helyett inkább építsétek fel egy erős helyi gazdaságot és szüljetek sok-sok gyereket (akiket aztán juttassatok egyetemre). Most ennek van itt az ideje.


Én teljes mértékben támogatom az autonómiátokat, tettel is, évente nyaralok Székelyföldön hogy ezzel is támogassam a helyi gazdaságot. De egész egyszerűen elborzaszt, hogy nem látjátok hogy ennek így semmi értelme.

2013. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én székelyföldi magyar vagyok, de nem írom alá a petíciót. Mégpedig nem azért mert nem támogatom Székelyföld autonómiáját, hanem mert az égvilágon semmit nem ér, amíg a román kormány nem fogadja el hitelesnek, ez pedig nem fog megtörténni. Az autonómiáért tenni kéne és nem aláírásokat gyüjtögetni. Azt pedig, hogy tenni kéne elsősorban úgy értem, hogy nemzetközi téren kéne reklámozni az erdélyi magyarság ügyét és szembeszállni a román propagandával ami - valljuk be - eléggé erős.
2013. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Én is ugyanezt mondom. Bár én napokkal ezelőtt aláírtam, de nem látom sok értelmét. Az a helyzet, hogy én már n+1 petíciót írtam alá a székelyekért, de aztán egyikből sem lett semmi.

Itt hivatalos aláírásgyűjtéseket kellene szervezni(pl. hallottál már az EU-s egymillió aláírásról? az érne vmit)


Rohadt jó, hogy a székelyek már lassan olimpiai aranyérmesek lesznek petíciók létrehozásában és aláírásában, de ettől nem lesz autonómia. Sőt, inkább káros, mert elhitetitek magatokkal, hogy ettől történik valami. Egyébként én az erdély.ma-n már hetek óta ezt ugatom komment formájában.

2013. márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!