Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tádzsikisztán mennyire veszélyes?

Tádzsikisztán mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=IKTu-kIoY6g


Ezt a videót néztem, és a főváros Dushanbe nagyon megtetszett, eléggé békés kisvárosnak tűnik.

Mennyire veszélyes egy átlag ember számára? Szívesen elköltöznék oda, bár csak angolul tudok (még).


Milyen a közbiztonság? Csak annyit tudok, hogy az üzbég határnál nem érdemes sétálgatni.


2013. márc. 26. 13:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Bár azt olvastam, hogy az üzbégektől sem kell félni Tádzsikisztánban, mert az üzbégek aránya nagyon lassan nő, a tádzsikoké pedig rohamosan. (10 év alatt másfél millióval lettek többen)
2013. márc. 26. 13:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nagyon jó lenne ezekben a közép-ázsiai országokban élni európaiként, de egy egzotikus kirándulásnak biztos érdekes lenne.
2013. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De mennyire biztonságos? Pl a főváros.
2013. márc. 26. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tádzsikisztán egy csóró, lepukkant, harmadik világbeli ország, még Közép-Ázsiában is a legkevésbé fejlett; nem csoda, hogy aki tud, menekül onnan, inkább mennek utcát söpörni Moszkvában.

Egyébként nem te akartál Közép-Amerikába is költözni? :D

2013. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, de a vidi alapján nem láccik annyira csórónak :D
2013. márc. 26. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg ahogy elnézem a kivándorlási ráta sem magas....

De nem a fizetések érdekelnek, hanem hogy MENNYIRE VESZÉLYES?? főváros-vidék stb


:)

2013. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne azlért kérdem. Kérdező jutottál vmire?
2013. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már kicsit későn írok, de most láttam csak a kérdést. Nyáron volt szerencsém egy hetet tölteni Tádzsikisztánban, nagyjából bejártuk az országot (amennyire ez ennyi idő alatt lehetséges), és sehol nem volt rossz a közbiztonság.
2013. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!